Nowa odsłona kultowej szczotki do włosów Olivia Garden. Rozczesze nawet najbardziej splątane kosmyki!

FingerBrush, bestsellerowy model szczotki do włosów od Olivia Garden, ma nową odsłonę. Double Bristles z podwójnym włosiem sprawia, że rozczesywanie staje się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. Za co jeszcze włosomaniaczki pokochają nowość od marki uwielbianej przez fryzjerów?

Olivia Garden FingerBrush Care Iconic Double Bristles

Szczotki do włosów marki Olivia Garden cieszą się ogromną popularnością, często świecą tryumfy w social mediach, szczególnie na TikToku. Nic dziwnego, jak żadne inne ułatwiają rozczesywanie splątanych kosmyków! Czas na nową odsłonę ikonicznego modelu! Ten model pokochają włosomaniaczki i miłośniczki świadomej pielęgnacji.

Jak szybko, ale delikatnie rozczesać nawet najbardziej splątane kosmyki? Wykorzystaj moc podwójnego włosia w kształcie litery V nowego modelu FingerBrush Care Iconic Double Bristles. Szczotka doskonale radzi sobie zarówno z suchymi, jak i mokrymi włosami, nie uszkadzając ich. Posiada nylonowe, elastyczne kolce, dzięki którym dwa razy lepiej dociera głębiej w masę włosów – dokładnie je rozczesuje, bez bólu i wyrywania. Włosy nie elektryzują się, pozostają błyszczące i gładkie. Profilowany kształt głowicy zaś delikatnie masuje skórę głowy, pobudzając mikrokrążenie. Szczotka, wykonana z plastiku z recyklingu, posiada lekką konstrukcję oraz wygodny, ergonomiczny uchwyt, które zapewniają maksymalną przyjemność użycia. Wyposażona jest w wyjmowany szpikulec, który ułatwia stylizację włosów oraz czyszczenie szczotki. Idealna do włosów kręconych, cienkich i średnich.

 
Więcej o: