"Daleko od zmarszczek, blisko słońca" - marka NIVEA zaprezentowała nowości wpisujące się w potrzeby nowoczesnych kobiet

"Daleko od zmarszczek, blisko słońca" - to hasło przewodnie spotkania zorganizowanego przez markę NIVEA. W czasie wydarzenia miałyśmy okazję lepiej poznać m.in. serum NIVEA Q10 Precyzyjny Wypełniacz Zmarszczek oraz krem NIVEA SUN SPOT CONTROL LUMINOUS630 SPF50+, a także z bliska przyjrzałyśmy się całej gamie produktów NIVEA SUN z SPF, do twarzy. Na wydarzeniu nie zabrakło ekspertów, którzy chętnie podzielili się swoją wiedzą i udzielili praktycznych porad, które sprawią, że letnia pielęgnacja będzie skuteczna.

20 czerwca 2023 roku Butelkownia w Centrum Praskim Koneser w Warszawie zmieniła się nie do poznania. Wydarzenie rozpoczęło się od dwóch wystąpień z udziałem ekspertów, poprowadzonych przez znaną dziennikarkę Kamilę Kalińczak. W pierwszej części seria produktów Q10 została zaprezentowana przez Izabelę Trelę – Senior Brand Manager NIVEA Face Care oraz gościa specjalnego wydarzenia dr Julię Weise – ekspertkę ds. Badań i Rozwoju produktów NIVEA, w tym całej gamy Q10. Podczas prezentacji przedstawicielki marki podkreśliły przede wszystkim ogromną innowacyjność Q10 Serum Precyzyjnego Wypełniacza Zmarszczek. Produkt bowiem ma nie tylko długofalowe działanie przeciwstarzeniowe, ale także już po 5 minutach od aplikacji widocznie redukuje zmarszczki i je wygładza.

Event 'Daleko od zmarszczek, Blisko słońca'Event 'Daleko od zmarszczek, Blisko słońca' Fot. NIVEA

Drugie wystąpienie miało formę panelu dyskusyjnego, w którym brały udział Monika Oleszak – Junior Brand Manager NIVEA SUN oraz lekarz dermatolog-wenerolog Monika Wasilewska. W tej części wydarzenia uczestnicy bliżej poznali cały szereg produktów do twarzy, z SPF NIVEA, a także dostali wiele praktycznych podpowiedzi dotyczących ich stosowania.

Po zakończeniu części oficjalnej goście mogli samodzielnie przetestować kosmetyki w trzech tematycznych strefach i dowiedzieć się jeszcze więcej o ich właściwościach. Przestrzeń dedykowana Q10 Serum Precyzyjnemu Wypełniaczowi Zmarszczek niemal w całości została wykonana z luster, tworząc idealne otoczenie do zdjęć. Z kolei w sąsiedniej strefie make up produkt ten można było przetestować na własnej skórze – samodzielnie lub po konsultacji z wizażystką NIVEA - Katarzyną Żurawską. Specjalistka tłumaczyła, że serum można nałożyć nie tylko pod, ale także na makijaż i osiągnąć efekt gładkiej, rozświetlonej skóry.

Event 'Daleko od zmarszczek, Blisko słońca'Event 'Daleko od zmarszczek, Blisko słońca' Fot. NIVEA

Ostatnia ze stref – NIVEA SUN – przyciągała gości interaktywną ścianą z SUN FACTS, czyli skondensowaną wiedzą na temat stosowania filtrów UV w postaci świetlnych infografik. Można było przetestować tam również całą linię produktów z SPF do twarzy z serii NIVEA SUN i sprawdzić ich skuteczność w specjalnych lusterkach z kamerą UV.

Bardzo się cieszę, że mieliśmy dziś okazje zaprezentować nasze nowości i po raz kolejny przekonaliśmy się jak ciepło są przyjmowane. Q10 Serum Precyzyjny Wypełniacz Zmarszczek idealnie wpisuje się w potrzeby nowoczesnych kobiet oczekujących skuteczności działania i szybkich rezultatów. Wyjątkowość produktu polega na połączeniu natychmiastowego działania w postaci zmniejszenia widoczności zmarszczek już w 5 minut z ich długofalową redukcją

mówi Izabela Trela – senior brand manager NIVEA Face Care

Event 'Daleko od zmarszczek, Blisko słońca'Event 'Daleko od zmarszczek, Blisko słońca' Fot. NIVEA

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.