Makijażowa nowość od Giorgio Armani! Dzięki temu produktowi "skórę idealną" uzyskasz w... 3 minuty!

LUMINOUS SILK to kultowy podkład Giorgio Armani, który dzięki recepturom inspirowanym wyrafinowaną fakturą jedwabiu, nadaje skórze nieskazitelnej świetlistości. To odzwierciedlenie filozofii Giorgio Armani'ego polegającej na podkreślaniu naturalnego piękna. Do gamy produktów z tej serii dołączył właśnie róż LUMINOUS SILK GLOW BLUSH. Jego miękka, jedwabista konsystencja zapewnia policzkom idealną porcję promiennego koloru w połączeniu z naturalnym blaskiem LUMINOUS SILK. Róż jest dostępny w siedmiu poprawiających wygląd skóry odcieniach.

LUMINOUS SILK GLOW BLUSH – nowy promienny róż do policzków

Najnowszy dodatek do gamy LUMINOUS SILK to innowacyjny róż LUMINOUS SILK GLOW BLUSH. Łączy idealną dawkę promiennego koloru z naturalnym wykończeniem skóry, który pozwoli ci uzyskać naturalny efekt już po pierwszym nałożeniu produktu. Łatwa w aplikacji formuła LUMINOUS SILK GLOW BLUSH pozwala każdemu intuicyjnie uzyskać efekt perfekcyjnej, idealnie rozświetlonej cery. Formuła różu opiera się na unikalnej technologii jedwabnego wypełniacza, która po nałożeniu na skórę tworzy ultra miękką, jedwabistą konsystencję. Sferyczne pigmenty odbijają równomiernie światło i rozpraszają je w wielu kierunkach, co daje efekt miękkiej ostrości na skórze twarzy. „Udrapują" skórę i tworzą rozmyty efekt LUMINOUS SILK GLOW BLUSH.

Giorgio Armani - LUMINOUS SILK GLOW BLUSHGiorgio Armani - LUMINOUS SILK GLOW BLUSH fot. Materiały prasowe

LUMINIOUS SILK GLOW BLUSH to gama siedmiu odcieni podkreślających cerę, która obejmuje barwy różowe, koralowe, czerwone, a także tonacje beżowe i śliwkowe. Idealny odcień LUMINOUS SILK GLOW BLUSH można znaleźć dopasowując odcień różu do naturalnego koloru ust.

Dzięki najnowszemu produktowi seria LUMINOUS SILK składa się teraz z sześciu produktów poprawiających wygląd skóry. LUMINOUS SILK HYDRATING PRIMER tworzy idealną bazę pod podkład, a LUMINOUS SILK FOUNDATION zapewnia nieskazitelny efekt. LUMINOUS SILK CONCEALER poprawia to, co chcesz udoskonalić, zapewniając nieskazitelne rozświetlenie. LUMINOUS SILK GLOW FUSION POWDER tworzy trwały blask, a płynna formuła FLUID SHEER rozświetla i dodaje kolorytu skórze.

A od tego się zaczęło, czyli LUMINOUS SILK FOUNDATION

LUMINOUS SILK FOUNDATION był pierwszym produktem wyrażającym filozofię Giorgio Armani, polegającą na udoskonalaniu cery najdelikatniejszym, jedwabnym dotykiem. Ta prawdziwa innowacja w makijażu łączy perfekcyjne i promienne wykończenie z formułą, która przyozdabia twarz światłem. Gama odcieni podkładu obejmuje 40 odcieni, a LUMINOUS SILK FOUNDATION został opracowany tak, aby pasował do każdej tonacji skóry. Płynna, niemaskująca konsystencja LUMINOUS SILK FOUNDATION wydobywa naturalny blask cery. Formuła równomiernie splata ze sobą pigmenty o wysokiej czystości z półprzezroczystą bazą, aby uzyskać optymalny efekt kolorystyczny przy odpowiedniej ilości pigmentu. W tej precyzyjnie opracowanej kompozycji to gliceryna zapewnia nawilżenie. Odporne na pomyłki wykończenie LUMINOUS SILK FOUNDATION sprawia, że jest to produkt niezbędny do uzyskania perfekcyjnego, promiennego wyglądu. Jego wykończenie można również dopasować do każdego rodzaju cery, od tłustej i mieszanej, po suchą i wrażliwą. Stworzony przy użyciu technologii Micro-filTM, podkład zapewnia delikatne uczucie na skórze, która w dotyku przypomina jedwab.

Rutyna LUMINOUS SILK tworzy perfekcyjną cerę i sprawia, że osiągnięcie kultowego ARMANI GLOW jest łatwe dla każdego odcienia i typu skóry.

Giorgio Armani - LUMINOUS SILK GLOW BLUSHGiorgio Armani - LUMINOUS SILK GLOW BLUSH fot. Materiały prasowe

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.