Renee rozpoczęło przygotowania do Sylwestra! Nasz typ? Sukienka z efektownymi piórami

W Renee właśnie pojawiła się nowa, sylwestrowa kolekcja Into The Night. Klienci poznają też trendy na zbliżający się wielkimi krokami karnawał. Co można znaleźć w ofercie firmy? Sprawdziliśmy.

Na Sylwestrową noc czekamy niemal tak bardzo, jak na zbliżające się święta. To dobra okazja, by nie tylko spotkać się z przyjaciółmi, ale także pobawić oraz zapomnieć o wszelkich troskach. Tej wyjątkowej nocy możemy się także wystroić. Renee już przygotowało propozycje dla swoich klientów na karnawał. W tym sezonie stawiamy na blichtr, przepych i look w stylu glamour. W końcu #teneegirl jest nie tylko pewna siebie i przebojowa, ale także odważna.

Kolekcja ReneeKolekcja Renee Fot. Renee / Borys Synak

W kolekcji Renee na karnawał pojawiły się supermodne pióra. To właśnie one zawładnęły zresztą wybiegami największych polskich, ale też zagranicznych designerów. Znajdziemy je nie tylko na sukienkach, ale też marynarkach, koszulach, spodniach, a nawet butach.

Nowa kolekcja ReneeNowa kolekcja Renee Fot. Renee / Borys Synak

Jak Sylwester to oczywiście także cekiny i inne błyszczące aplikacje, które idealnie wpiszą się w wieczorowo-imprezowy dress code. Renee postawiło w tym roku także na produkty z imitacji skóry takie jak np. spodnie, marynarka i płaszcz.

Nowa kolekcja ReneeNowa kolekcja Renee Fot. Renee / Borys Synak

Renee nie zapomniało także o dodatkach. W ich ofercie znajdziemy nie tylko błyszczące buty, ale i torebki w sam raz do kreacji na Sylwestra. Marka zdecydowała się także na satynowe czółenka na słupku, które dzięki szerszemu obcasowi zapewnią większą stabilność podczas szaleństwa na parkiecie.

 

Kolekcja jest już dostępna w sklepie internetowym Renee.

Więcej o: