Lobos - tę torebkę chcemy mieć na jesień 2021!

Jeśli jeszcze nie znacie polskiej marki Lobos, koniecznie musicie nadrobić zaległości. Nowa kolekcja zachwyca formami i jesienną kolorystyką, ale to nie wszystko.

Jedna torebka, dwa looki 

Nowa kolekcja torebek polskiej marki Lobos to propozycja dla kobiet, które lubią mieć przy sobie uniwersalny dodatek, z którym stworzą nieograniczoną liczbę stylizacji. Nowa kolekcja "1 BAG 2 LOOKS" nieprzypadkowo nazywa się w ten sposób. Modele zaprojektowane są tak, aby były dwustronne. Odpinając jeden element i obracając torebkę, możemy uzyskać odmieniony efekt: klasyczny lub bardziej sportowy. 

Dwie odsłony jednej torebki to idea, która przyświeca nam od początku tworzenia Lobos. Artystyczny charakter torebki w dosłownie 5 sekund możemy zamienić w bardziej klasyczny. Wystarczy tylko odczepić przypinkę lub odwrócić torebkę na drugą stronę

- tłumaczą Monika Cisło i Patryk Łobos, właściciele marki Lobos.

Torebki LobosTorebki Lobos Fot. mat. prasowe

Kolekcja składa się z sześciu modeli w różnych kolorach, ale w ramach ciepłej, jesiennej gamy. Jest wśród nich torebka beżowa, karmelowa, szara, off-white i czekoladowa. Ciężko zdecydować się na jedną. Wszystkie kolory są piękne! Mój typ to off-white, będzie pasował do butów w każdym kolorze. Warto również zwrócić uwagę na model ciemnobrązowy, który przypomina tabliczkę czekolady. To świetny pomysł na prezent dla miłośniczki słodyczy (np. w pakunku ze słodkościami). 

Czekoladowa torebka LobosCzekoladowa torebka Lobos Fot. Lobos

Jeśli mowa o czekoladzie, od razu przychodzi na myśl Belgia. To właśnie tym miastem inspirowała się projektantka, ale nie tylko ze względu na słynną belgijską czekoladę. 

Przy projektowaniu każdej kolekcji wybieram jedno miasto, które inspiruje mnie do stworzenia nowych modeli torebek lub przypinek do nich. Tym razem była to Belgia. Kolory i faktury małych miast, dachy budynków, rzeźby artystów i formy czekolad były moimi głównymi myślami przewodnimi

- mówi Monika Cisło.

Torebki Lobos - jakość, wykonanie. Czy warto w nie zainwestować?

Miałam możliwość obejrzeć i dotknąć torebki Lobos z najnowszej kolekcji. Wykonanie oceniam bardzo dobrze, skóra jest porządna, miękka, ale trzymająca formę. Torebki są szyte (nie klejone) i elegancko wykończone. Wszystkie modele produkowane są w Polsce, a skóry pochodzą z Włoch. Marka jest dość młoda, bo powstała pod koniec 2018 roku, ale warto jej zaufać. Widać, że rodzeństwo Monika Cisło i Patryk Łobos podchodzą do mody w poważny sposób, mają wiedzę na temat projektowania i prowadzenia marki, potwierdzone dyplomami znanych uczelni: Istituto Marangoni, Istituto Secoli, Central Saint Martins oraz Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru i Akademii Sztuk Pięknych. Torebki kupicie na stronie internetowej Lobos. 

Torebki LobosTorebki Lobos Fot. mat. prasowe

Więcej o: