Bershka z nową kampanią "Sound On". Trzeba ją zobaczyć i... posłuchać!

Nowy sezon w Bershce ma nie tylko wyglądać, ale również brzmieć. Kampania "Sound on" jest do pooglądania i posłuchania. Ubrania dają w oczy mocną kolorystyką i wzorami, a dźwięk wydają szeleszczące materiały, suwaki i sztuczna skóra.

Bershka - co nowego na jesień 2021/22?

W tym sezonie moda działa nie tylko wizualnie, ale również dźwiękowo. Świetnie demonstruje to najnowsza kampania Bershka, którą trzeba zobaczyć i... posłuchać! 

W kolekcji na jesień-zimę 2021/22 rządzą mocne kolory i wzory, inspirowane stylem lat 70. Barwy takie jak żółty, zielony, fuksja, niebieski, czerwień łączymy ze sobą na zasadzie kontrastu. Im mocniejsze zestawienie, tym lepszy efekt. Desenie też miksujemy ze sobą, nie obawiając się, że pasy czy krata wolą neutralne tło. Ważne, aby znaleźć między nimi jeden wspólny punkt, na przykład odcień, który pojawia się w obu wzorach. 

Bershka 'Sound On' - kolekcja jesień-zima 2021/22Bershka 'Sound On' - kolekcja jesień-zima 2021/22 Fot. mat. prasowe

Do klimatu lat 70. nawiązują również materiały. Po pierwsze dzianina - kiedyś uwielbiana przez hippisów, dziś noszona wszędzie i na każdą okazję. Luźna, gruba i mięsista prezentuje się najlepiej, choć do mody wracają również krótkie sweterki odsłaniające pępek. Oprócz tego, na topie jest wszystko, co skórzane lub z materiałów skóropodobnych. Długie płaszcze w klimacie Matrixa, krótkie kurtki z napompowanymi ramionami, skórzane spódnice i masywne botki - to wszystko będziemy nosić pod postacią "total looku" lub jako pojedyncze elementy stylizacji. 

Bershka 'Sound On' - kolekcja jesień-zima 2021/22Bershka 'Sound On' - kolekcja jesień-zima 2021/22 Fot. mat. prasowe

Nowa kolekcja Bershki ma też silny element outdoorowo-sportowy. Wpisują się w niego obszerne, pikowane kurtki, kamizelki, spodnie z kieszeniami, które świetnie sprawdzą się na wycieczkę w góry i na spacer po mieście. Duża ilość schowków, suwaków, zamków to dodatkowy element dekoracyjny, który ma jednak konkretną funkcję. Moda staje się praktyczna. 

Bershka 'Sound On' - kolekcja jesień-zima 2021/22Bershka 'Sound On' - kolekcja jesień-zima 2021/22 Fot. mat. prasowe

Bersha "Sound on" - moda do słuchania

Najnowsza kampania Bershki "Sound on" skupia się na dźwiękach, które można wydobyć z ubrań. Pamiętacie słynne dresy "szelesty"? Wracają do łask! Posłuchajcie też dźwięków zagranych na innych elementach kolekcji! 

 
Więcej o: