Nowa kolekcja na sezon wiosna-lato 21 Son Trava. Wspomnienie beztroskich dni spędzanych na łonie natury

Nowa kolekcja Son Trava "Swawola" przywołuje tęsknotę za chwilami beztroski. Znajdziesz w niej piżamy, koszule oraz sukienki, w których możesz spędzać czas w domu, ale równiez poza nim. Są wykonane z najwyższej jakości materiałów naturalnych.

W ofercie marki Son Trava znajdziesz tak zwany "lounge wear", który ma być wygodny, ale też kobiecy i stylowy. Ubrania te służą nie tylko do spania, ale także do celebrowania codziennych obowiązków.

Kobieta Son Trava celebruje i podkreśla również swoją kobiecość, m.in. nowymi, bardzo kobiecymi krojami sukienek. Jest dumna z tego, że jest kobietą  

-mówi Victoria Kapriz, właścicielka marki Son Trava.

Projekty Son Trava nawiązują do romantycznego stylu XX wieku. Szyte są z najlepszej jakości tkanin, które Victoria sprowadza bezpośrednio z Włoch. Głównie są to jedwab, certyfikowana bawełna czy miękkie i przyjemne wełny. W sezonie wiosna-lato 21 pojawiła się również bawełniana i lniana dzianina, z której powstały nowe piżamy i szlafroki. Ubrania szyte są ręcznie w Polsce, przez lokalne pracownie krawieckie i małe szwalnie.

Son TravaSon Trava Son Trava

Ubrania Son Trava z kolekcji wiosna-lato 21 są dostępne w sklepie internetowym www.sontrava.com oraz w butikach partnerskich.

Kampanię wiosna-lato 21 przygotowali:

Zdjęcia - Monika Płusa

Modelki - Dominika, Laura, Asia Kar / EC Management

Makijaż i włosy - Justyna Szczęsna

Stylizacja - Victoria Kapriz

Son TravaSon Trava Son Trava