Maja Sablewska ambasadorką marki Gabriella

Maja Sablewska właśnie rozpoczęła współpracę z polską marką Gabriella, która specjalizuje się w produkcji rajstop i pończoch. Specjalistka od metamorfoz i oryginalnych stylizacji będzie pomagać marce w realizacji misji inspirowania kobiet. Jak sprawdzi się w tej roli?

Maja Sablewska ambasadorką Gabriella

Gabriella to polska, rodzinna firma pończosznicza z Łodzi, miasta o włókienniczej historii. Łączenie technologii z kreatywnością i popartej doświadczeniem wiedzy z najnowszymi trendami stanowi codzienne wyzwanie marki. Nadrzędnym celem jest jednak kobieta – jej komfort i samopoczucie. Najwyższa jakość, perfekcyjne wykonanie i dbałość o detale charakteryzuje wszystkie produkty Gabrielli. Marka pragnie inspirować i kształtować gusta kobiet. W realizacji tej misji od teraz, jako oficjalna ambasadorka, pomagać jej będzie Maja Sablewska.

Z marka? Gabriella w pełni zgadzamy się na temat przyszłości mody w Polsce i na świecie. Zdajemy sobie sprawę, że przemysł odzieżowy musi zwolnic?, a moda sama w sobie powinna reprezentować? najwyższa? jakość abyśmy mogli czerpać z niej właściwe wartości

– tak Maja Sablewska zakomunikowała współpracę z marką w swoim poście na Instagramie.

Maja Sablewska ambasadorką GabriellaMaja Sablewska ambasadorką Gabriella mat. prasowe

Odkryj trzy powody, dla których warto nosić kabaretki!

Gabriella wprowadza innowację na skalę światową 

Nawiązanie współpracy ze znaną stylistką to niejedyna nowość w firmie Gabriella. Marka właśnie zaprezentowała nową, innowacyjną kolekcję now! wykonaną z materiałów ekologicznych. Jest to linia szczególnie polecana przez Sablewską, która doceniła zarówno jej proekologiczny zamysł, jak i komfort oraz wykonanie rajstop. 

19 stycznia 2021 to ważna data w świecie rajstop ponieważ, to co wydawało się niemożliwe stało się możliwe i oto po raz pierwszy na światowym rynku marka Gabriella prezentuje nowa? linie? now! - rajstopy w 100% z przędz posiadających certyfikat Global Recycled Standard

– mówi Sablewska. A my podzielamy jej entuzjazm. Moda, która dba o środowisko zawsze zasługuje na wielkie brawa! 

Rajstopy z połyskiem wracają do mody! Zobacz najnowsze modele z kolekcji Gabriella