Nowa kolekcja Wrangler inspirowana latami 80. z okazji "Dnia Stranger Things"

Wrangler x Stranger Things to nowa kolekcja ikony denimu stworzona razem z Netflixem. Jej premiera miała miejsce 6 listopada, czyli w Dniu Stranger Things - odbywa się on każdorazowo w dniu zaginięcia Willa Byersa w 1983 roku. Kolekcja zawiera grafiki związane z Hellfire Club. Zobacz, gdzie kupić limitowane rzeczy Wrangler!

W nowej kolekcji Wrangler znajdziemy koszulkę męską i jedną koszulkę damską oraz męską kurtkę dżinsową. Projekty są inspirowane klimatem serialu z lat 80. Sprania, flokowany tekst i hafty na grafikach sprawiają, że ubrania wyglądają na mocno zużyte, a to dodaje im nietuzinkowego charakteru.

Wrangler jest główną ikoną denimu od ponad 70 lat, a serial "Stranger Things" od Netflix jest bardzo autentyczny w sposobie przedstawienia epoki lat 80., która była kluczowym okresem dla marki. Cieszymy się, że możemy wrócić do naszych bardziej klasycznych stylów, jednocześnie docierając do grona fanów na całym świecie

- mówi Holly Wheeler, wiceprezes ds. globalnego marketingu marki Wrangler.

WranglerWrangler Wrangler

Kolekcja Wrangler x Stranger Things jest dostępna od 6 listopada na Wrangler.com z wysyłką do Europy i Ameryki północnej. Produkty są też dostępne stacjonarnie w sklepie Berlinie. Ceny wahają się od 49 do 128 dolarów.