Dzieła Salvadora Dalego na produktach Vans? Marka zaskoczyła fanów wyjątkową współpracą

Marka Vans kolejny raz zaskoczyła fanów wyjątkową współpracą. Tym razem brand połączył siły z nowojorskim Muzeum Sztuki Nowoczesnej, dzięki czemu produkty firmy będą ozdobione dziełami największych artystów sztuki nowoczesnej i współczesnej. Kiedy kolekcja trafi do sprzedaży?

Vans i MoMA, czyli zaskakująca współpraca 2020 roku

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku może pochwalić się kolekcją dzieł autorstwa najwybitniejszych artystów, takich jak Salvador Dali czy Claude Monet. Teraz dzięki współpracy Vans i MoMA każdy z nas będzie miał szansę na oryginalne ubrania i dodatki ozdobione dziełami tych wyjątkowych twórców. Pierwsza odsłona kolekcji pojawi się w sprzedaży już 30-go września. Kolejna część serii do sklepów trafi natomiast w listopadzie.

Kolekcja Vans i MoMAKolekcja Vans i MoMA AIM Photography / Mat. prasowe

Wybitni artyści na produktach VANS

Chyba nie ma osoby, która chociaż raz nie słyszałaby nazwiska Salvadora Dalego, Wassilego Kandinskiego oraz Claude'a Moneta. Ich dzieła wzbudzają zachwyt na całym świecie pozwalając wejść w głąb dusz artystów. Każdy z nich miał do przekazania wizję swojego świata, która nie zawsze była tak prosta i oczywista. Kolekcja Vans i MoMA ma zachęcić do wyrażania swoich emocji i ekspresji za pomocą mody, a dzięki produktom powstałych z tej wyjątkowej współpracy jest to możliwe.

Kolekcja Vans i MoMAKolekcja Vans i MoMA AIM Photography / Mat. prasowe

Specjalna kolekcja Vans i MoMA

Dzieła, które pojawią się na produktach Vans zostały starannie dobrane wspólnie z przedstawicielami Muzeum Sztuki Nowoczesnej z Nowego Jorku.

Nieczęsto angażujemy się we współpracę nad linią produktów. Zawsze dążymy natomiast do angażowania w sztukę nowoczesną szerszej grupy odbiorców. Cieszymy się, że dzięki globalnemu zasięgowi Vans będziemy mogli dotrzeć do miłośników sztuki z całego świata.

- zdradziła Robin Sayetta, Zastępczyni Dyrektora ds. Koncesji i Partnerstwa w MoMA. Już nie możemy doczekać się efektów tej współpracy!

Sprawdź ofertę marki Vans na Avanti24.pl!