Kultowe plecaki Vans niezbędne nie tylko do szkoły, ale też do podróżowania! Wiele modeli z rabatem do 40%

Agata Zielińska, D Z
13.09.2020 08:00
Vans

Vans (Fot. Instagram: @vansgirls)

Vans to kalifornijska marka, która ogromną popularność zyskała dzięki miłośnikom skateboardingu, rowerów wyczynowych i BMX. Najbardziej rozpoznawalne są buty zwane vansami. Jeśli masz już takie w swojej szafie, może warto uzupełnić stylizację o supermodny plecak? Wybrałyśmy modele plecaków Vans, które warto kupić.

Plecaki Vans

Marka Vans jest szczególnie rozpoznawalna przez młodzież. Wszystko za sprawą klasycznych trampek, których podstawą jest wulkanizowana guma. Zapewnia ona doskonałą przyczepność i stabilność, na uwagę zasługuje także jej jakość. Buty Vans służą przez lata zarówno tym, którzy kupili je ze względu na wygodę i ponadczasowy design, ale także miłośnikom jazdy na rowerze czy skateboardingu. Marka ma ponad 66 lat i cieszy się niesłabnącą popularnością. Jeśli szukasz wygodnych butów sportowych i na co dzień - warto sprawdzić ich ofertę. Jeśli jednak już masz w swojej szafie modne vansy, to czas uzupełnić look o plecak kalifornijskiej marki. Jest idealny nie tylko do szkoły, ale też na uczelnię i na co dzień. Plecak jest niezwykle praktycznym dodatkiem, który zabierzemy ze sobą nawet w podróż pociągiem lub samolotem, bez problemu mieszcząc w nim wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. 

 

Plecaki Vans w kwiaty

Plecaki Vans są bardzo kobiece - szczególnie modele w kwiaty. Idealnie pasują do stylizacji z sukienką, jak i z jeansami i koszulką. Plecaki Vans idealnie sprawdzą się do szkoły - pomieścisz w nich najpotrzebniejsze książki i przedmioty osobiste. Plecak to także dobre rozwiązanie, jeśli prowadzisz aktywny tryb życia, np. jeździsz na rowerze, deskorolce lub na rolkach. Kobiety coraz częściej zamieniają torebki na plecaki, ponieważ są one dużo bardziej poręczne i pojemne. Do plecaka spakujesz nie tylko laptop, ale i lunch. 

 

Plecaki Vans - gdzie je kupić?

Plecaki Vans z wyprzedaży kupicie bez wychodzenia z domu na platformie sprzedażowej eobuwie. Wiele modeli jest teraz przecenionych nawet o 40%. Zobacz, jakie modele warto kupić!