Małgorzata Kożuchowska z dodatkiem, który dzięki marce Dior ponownie króluje w świecie mody! To totalny must have lata!

Małgorzata Kożuchowska pracuje obecnie na planie nowego filmu, którego będzie jedną z gwiazd. Zdjęcia odbywają się w Dąbrowie Górniczej, dlatego aktorka postanowiła ostatnio trochę pozwiedzać. Na wycieczkę zabrała ze sobą supermodną nerkę polskiej marki MAKO. Sprawdźcie, ile kosztuje!

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła fanki nerką

Nerki ponownie zyskały ogromną popularność dzięki luksusowemu domu mody Dior. To właśnie ten brand wypuścił jakiś czas temu oryginalne nerki, które każda fashionistka chciała mieć. Teraz, gdy kobiety oszalały na punkcie tego stylowego dodatku wiele marek także ma w swojej ofercie te akcesoria. Małgorzata Kożuchowska swój casualowy look uzupełniła czarnym modelem z asortymentu polskiej firmy MAKO. Model wyróżniają suwaki i detale w srebrnym kolorze. Ceny tego produktu w sklepie internetowym brandu zaczynają się od 490 zł.

Małgorzata Kożuchowska na planie nowego filmu

Małgorzata Kożuchowska zagra w filmie fabularnym o życiu Edwarda Gierka. Prace na planie już się rozpoczęły, a pierwszy klaps padł na Śląsku. Aktorka zagra żonę głównego bohatera, w którego postać wcieli się Michał Koterski. Produkcja przedstawi losy pierwszego sekretarza KC PZPR, który  sprawował ten urząd od 1970 do 1980 roku.  Kiedy widzowie będą mogli zobaczyć film? Premiera planowana jest na 20-tą rocznicę śmierci Gierka, która przypada 29 lipca 2021 roku.

Małgorzata Kożuchowska już po urlopie

Małgorzata Kożuchowska tegoroczny urlop spędziła korzystając z uroków naszego kraju. Gwiazda nie tylko odwiedziła wybrzeże, ale także Mazury. Nie zabrakło smacznego jedzenia, bikini, szaleństw na motorówce czy zabaw z synkiem. Jaś z pewnością miał zapewnionych wiele atrakcji, które nie pozwoliły mu się nudzić na wakacjach z rodzicami.

Więcej o: