Najlepsze seriale do obejrzenia w lipcu na Netflixie: TOP 4

Zastanawiasz się jakie są najlepsze seriale do obejrzenia w lipcu? Znajdziesz je na platformie Netflix! I nie chodzi tu tylko o kontynuację hitów, ale także totalnie nowe pozycje, które już są jedymi z najbardziej wyczekiwanych. Sprawdź o jakich tytułach mowa!

Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 183 mln użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Nic więc dziwnego, że najlepsze seriale do obejrzenia w lipcu znajdują się właśnie tam!

Jaki serial obejrzeć w lipcu? ,,The Umbrella Academy"

Tego samego dnia 1989 roku niezwiązanym ze sobą w żaden sposób kobietom rodzi się czterdzieścioro troje dzieci. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że żadna z nich nie była wcześniej w ciąży. Siedmioro dzieci adoptuje przemysłowiec-miliarder sir Reginald Hargreeve, który postanawia przygotować je do misji ocalenia świata. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. Gdy dzieci weszły w wiek nastoletni, rodzinne więzy osłabły, a każdy z członków drużyny poszedł w swoją stronę. Teraz sześcioro ocalałych ponownie nawiązuje ze sobą kontakt na wieść o śmierci Hargreeve'a. Luther, Diego, Allison, Klaus, Vanya i Numer Pięć wspólnie próbują rozwikłać tajemnicę śmierci swojego ojca. Ze względu na dzielące ich różnice osobowościowe i mocno odmienne umiejętności, a także mroczne widmo globalnej apokalipsy, członkowie rodziny znów zaczną się jednak od siebie oddalać. Ci, którzy obejrzeli już 1. sezon, wiedzą, że jest na co czekać. Jeśli jeszcze nie znasz tej historii, koniecznie nadrób zaległości, a 31 lipca szykuj się na potężną dawkę wrażeń, którą z pewnością dostarczy 2. sezon!

Jaki serial obejrzeć w lipcu? ,,Przeklęta"

Serial na podstawie powieści z listy bestsellerów magazynu „New York Times”, jest nową wersją legendy arturiańskiej opowiedzianą z perspektywy Nimue, młodej kobiety z tajemniczymi zdolnościami, której przeznaczeniem jest zostać potężną (i tragiczną) Panią Jeziora. Po śmierci swojej matki, Nimue zyskuje nieoczekiwaną pomoc ze strony Artura, skromnego najemnika, z którym wyrusza na misję znalezienia Merlina i dostarczenia mu starożytnego miecza. Podczas swojej podróży Nimue staje się symbolem odwagi i rebelii przeciwko przerażającym Czerwonym Paladynom i dowodzącym nimi królem Utherem. Przeklęta jest opowieścią o dojrzewaniu, która porusza zagadnienia bliskie współczesnemu widzowi, takie jak destrukcja środowiska naturalnego, terror religijny, bezsens wojny i znajdywanie odwagi, by pociągnąć innych do walki z niemożliwym do pokonania wrogiem. W głównej roli będzie można zobaczyć Katherine Langford, znaną z serialu 13 powodów. Premiera już 17 lipca!

Jaki serial obejrzeć w lipcu? ,,Telefonistki"

Akcja serialu rozpoczyna się w 1928 r. w Madrycie. Otwarcie w centrum miasta siedziby państwowej spółki telefonicznej przyciąga uwagę setek dziewcząt, które pragną pracować jako telefonistki w jedynym miejscu dającym im w tych czasach możliwość zrealizowania własnych postępowych aspiracji. Cztery pochodzące z bardzo różnych środowisk kobiety rozpoczynają pracę w centrali. Od tej chwili zazdrość, zawiść i zdrada będą każdego dnia towarzyszyć głodowi sukcesu, przyjaźni i miłości. Druga część finałowego sezonu pojawi się już 3 lipca. Z pierwszej części wiadomo, że do Hiszpanii powróci Lidia, która ostatnie lata spędziła w Stanach Zjednoczonych. Z pomocą najbliższych przyjaciół będzie próbowała odnaleźć córkę, choć sprawę będzie utrudniać trwająca w Hiszpanii wojna domowa. A już niebawem dowiesz się, jak zakończy się cała historia!

Jaki serial obejrzeć w lipcu? ,,Klub opiekunek"

Serial oparty na bestsellerowym cyklu książek. Kristy Thomas, Mary-Anne Spier, Claudia Kishi, Stacey McGill i Dawn Schafer to najlepsze przyjaciółki, które postanawiają zostać profesjonalnymi opiekunkami do dzieci i zakładają w tym celu specjalny klub. Oprócz trudności związanych z rozkręceniem biznesu, przychodzi im też mierzyć się ze szkolnymi problemami i bolączkami dojrzewania. 3 lipca dowiedz się wszystkiego!