Fryzura do ramion - komu pasuje? Modne fryzury na lato 2020!

Lato to upalny okres, w którym fryzura do ramion sprawdzi się idealnie! Modne, krótkie cięcia pięknie podkreślają twarz, oczy i zmysłowo odsłonią szyję. Sprawdź czy to fryzury dla ciebie i postaw na modne i wygodne cięcia na lato 2020!

Fryzura do ramion - dla kogo jest?

Fryzura do ramion to modna długość włosów na lato 2020! Są wygodne, klasyczne i piękne! Pokochały je celebrytki i gwiazdy na całym świecie. Ale komu pasuje fryzura do ramion? Wygląda dobrze prawie do każdego kształtu twarzy. Szczególnie polecamy ją paniom o okrągłych, kwadratowych twarzach, z wyraźną szczęką i dużą głową. Fryzura do ramion sprytnie maskuje zbyt wyróżniające się elementy twarzy i podkreśla nasze atuty. 

Fryzura do ramionFryzura do ramion fot. Szymon Brzoska/ Imaxtree

Modne fryzury do ramion na lato 2020

W sezonie wiosna/lato 2020 najmodniejsze będą fryzury do ramion:

  • z przedziałkiem po środku

Fryzura do ramion wyjątkowo dobrze wygląda w wersji z przedziałkiem po środku. Pięknie odsłania naszą twarz, a włosy układają się wtedy w bardzo korzystny sposób. Fryzura do ramion z przedziałkiem na środku to dobry wybór dla kobiet z owalnymi twarzami czy wyraźną żuchwą. Proste, krótkie włosy łagodzą bowiem rysy, wyglądają modnie i stylowo.

Fryzury do ramion z przedziałkiem po środkuFryzury do ramion z przedziałkiem po środku fot. Imaxtree

  • z grzywką

Fryzura do ramion z grzywką to coś dla kobiet o delikatnej, filigranowej urodzie. Takie włosy powiększają twarz, i podkreślają nasze oczy. Fryzura do ramion z grzywką przypomina nam eleganckie kobiety z ubiegłych lat. Ma w sobie klasę i piękno. Wersja do ramion dodaje fryzurze nowoczesności, a jej forma pięknie podkreśla kobiece piękno. 

Fryzura do ramion z grzywkąFryzura do ramion z grzywką fot. Imaxtree

  • long bob

Long bob to przedłużona wersja klasycznego boba, który zyskuje wielką popularność na Instagramie. Widzimy go na głowach gwiazd, celebrytek i influencerek na całym świecie. Long bob pasuje do każdego typu twarzy, w przeciwieństwie do klasycznego, więc jeśli zawsze marzyłaś o bobie, może long bob to fryzura na lato 2020 dla ciebie.

Fryzura do ramion - long bobFryzura do ramion - long bob fot. Szymon Brzoska/ Imaxtree

  • sombre do ramion

W tym roku sombre króluje wśród trendów w koloryzacji 2020. Jest to łagodne przejście od ciemnych pasm do jaśniejszych. To delikatny rodzaj koloryzacji imitujący naturalne rozjaśnienie włosów od słońca, który pasuje do każdego typu urody oraz każdych włosów. W tym sezonie bardzo popularne jest sombre do ramion. Wygląda dziewczęco, wakacyjnie i świeżo. To świetna fryzura do ramion na lato 2020!

 
Więcej o: