Karolina Pisarek w skórzanej czarnej kurtce! Niesamowicie kobieca stylizacja!

Karolina Pisarek wstawiła na Istagram zdjęcie w zmysłowej i kobiecej stylizacji. Ma na sobie oversizową skórzaną kurtkę, w której wygląda bosko. Fani są zachwyceni! Sprawdź idealny zestaw modelki!

Karolina Pisarek w oversizowej skórzanej kurtce 

Na Instagramie możemy podziwiać Karolinę Pisarek w klasycznej, niebanalnej stylizacji. Gwiazda wrzuciła wczoraj zdjęcie, na którym ma modną w tym sezonie welurową czarną spódnicę, klasyczny biały top, a całość dopełniła skórzaną oversizową kurtką! Efekt jest rewelacyjny! Warto zwrócić uwagę też na fryzurę modelki - jest tak doskonała jak sama stylizacja. Są delikatnie upięte i zmysłowo opadają na twarz Karoliny Pisarek. Ta stylizacja stworzona z klasycznych ubrań, ma w sobie oryginalne cechy. Kurtka ma nietuzinkową formę, która przypomina element męskiej garderoby lub modele vintage. A spódnica jest w modnej długości w tym sezonie - midi. Karolina Pisarek w tej wersji przypomina nam najlepsze gwiazdy Hollywood poprzedniej epoki. Stylizacje w czarno-białych kolorach to zawsze dobre połączenie. Fani obsypali zdjęcie komplementami, komentują:

idealna
Przecudne uroda
Pięknie trochę tajemniczo
przepiękna

Karolina Pisarek w programie Ameryka Express 

Karolinę Pisarek fani mogą podziwiać w programie Ameryka Express, którego odcinki emitowane są we środy o 21.30. Modelka startuje w wyścigu ze swoją przyjaciółką, również modelką, Martą Gajewską-Komorowską. Dziewczyny świetnie sobie radzą i są jednymi z faworytów do wygranej. Pokazują kobiecą siłę i ducha walki. Oglądając ich przygody, można obserwować ponadto ich piękne sportowe stylizacje. Karolina Pisarek uwielbia sportowe ubrania i często można ją zaobserwować w legginsach, topach i dresach. Wyglądają na niej świetnie!

Więcej o: