Anna Kalczyńska w zjawiskowej sukni od Violi Piekut. Czy ta stylizacja mogłaby okazać się hitem na MET Gali?

W każdy, pierwszy poniedziałek maja od 1946 roku odbywała się MET Gala, czyli jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie mody. W tym roku impreza poprzedzająca wystawę w Metropolitan Museum of Art nie odbyła się w tradycyjny dla siebie sposób. Anna Kalczyńska podążając śladem zagranicznych gwiazd udostępniła na Instagramie zdjęcie w długiej, eleganckiej sukni wspominając modowe Oscary. Musicie zobaczyć ten look!

Anna Kalczyńska i jej elegancka suknia

Anna Kalczyńska opublikowała na Instagramie zdjęcie prezentując się w niezwykle szykownej i kobiecej stylizacji. Prezenterka zaskoczyła fanów grafitową, długą suknią z głębokim dekoltem projektu Violi Piekut. Zwiewny materiał i seksowne rozcięcie z przodu pomogły w uzyskaniu eleganckiego i kobiecego looku. Kreację wyróżniają także odkryte plecy, które naszym zdaniem w tym przypadku okazały się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Dopasowana góra i lekko rozkloszowany dół podkreślają szczupłą sylwetkę dziennikarki. Uważamy, że suknia może sprawdzić się doskonale podczas ogromnego balu lub ważnego przyjęcia. Dziennikarka w opisie pod zdjęciem wspomniała wczorajszą Galę MET, która z powodu panującej pandemii nie mogła odbyć się w tradycyjny sposób. Uważamy, że Anna Kalczyńska dobierając do kreacji kilka dodatków mogłaby śmiało wybrać się  na to najważniejsze, modowe wydarzenie!

MET Gala w 2020 roku

Przygotowania do MET Gali zaczynają się na wiele miesięcy przed tym wydarzeniem. Co roku największe osobistości decydują się na kreacje od najlepszych projektantów, które muszą jednak spełniać warunki gali. Każdego roku wybierany jest motyw przewodni imprezy, a outfity symbolizują ich interpretację. Na to wydarzenie czeka cały świat mody, a o zaproszeniu od Anny Wintour marzy chyba każdy! Wielu uważało, że przez panującą na świecie pandemię modowe Oscary się nie odbędą, jednak organizatorzy postanowili zaskoczyć swoich wiernych fanów! Każdy mógł przenieść się do nowojorskiego muzeum, dzięki wirtualnej rzeczywistości. Na oficjalnym kanale amerykańskiego „Vouge” na Youtubie odbyła się transmisja live, którą poprowadziła redaktor naczelna magazynu. Tegorocznym tematem przewodnim miał być czas, dlatego można było także przyjrzeć się najlepszym kreacjom z ubiegłych lat, które w wielu przypadkach stały się kultowymi!

MET Gala: najpiękniejsze kreacje

Wiele kreacji z tego ważnego w świecie mody wydarzenia przeszło do historii. Zaskakujące, spektakularne i naprawdę wizjonerskie stylizacje, które na różne sposoby interpretują tematy wydarzenia. Wielu fanów mody co roku z niecierpliwością czeka na stylizacje Kim Kardashian, Lady Gagi czy Katy Perry. Rok temu totalnie oczarowała nas stylizacja żony Kanye Westa. Influencerka zdecydowała się na projekt Thierry'ego Muglera, nad którym prace trwały przez 8 miesięcy. Lateksowa kreacja została ozdobiona drobnymi kryształami przypominającymi krople wody. Co ciekawe to pierwsze dzieło przybywającego na emeryturze od 20-stu projektanta.

Więcej o: