Anna Lewandowska świętuje urodziny córki w czarnej sukience. Jednak to kreacja Klary skradła serca fanów

Dziś 3-cie urodziny świętuje Klara Lewandowska. Z tej okazji na Instagramie jej rodziców pojawiły się urocze zdjęcia całej rodziny. Anna Lewandowska zaprezentowała swój brzuszek w czarnej, dopasowanej sukience, a solenizantka oczarowała obserwatorów gwiazdorskiej pary bajkową kreacją małej księżniczki. Te stylizacje nas oczarowały!

Anna Lewandowska zachwyciła czarną sukienką

Anna Lewandowska postanowiła wspólnie z najbliższymi świętować 3-cie urodziny swojej córeczki. Na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia z tego ważnego w życiu rodziny Lewandowskich wydarzenia. Trenerka fitness jest już w zaawansowanej ciąży, dlatego stawia wygodę na pierwszym miejscu. Ten wyjątkowy dzień żona Roberta Lewandowskiego postanowiła uczcić w czarnej sukience z krótkim rękawem. Model z dzianiny świetnie podkreśla ciążowe krągłości gwiazdy, pozwalając jej czuć się komfortowo i stylowo. Nie wiadomo na jaką markę zdecydowała się influencerka, jednak podobne modele znajdziemy m.in. w H&M. Basicowy krój to naszym zdaniem strzał w dziesiątkę nie tylko na co dzień, ale jak udowodniła to mama Klary, także na ważne uroczystości!

Klara Lewandowska w bajkowej kreacji

Jak często podkreśla Anna Lewandowska, jej córka stroni od pięknych sukienek. Dziewczyna dużo chętniej wkłada dresy, koszulki i wygodne, sportowe buty. Na wczorajszym Instagram Stories trenerka zdradziła, że ma cichą nadzieję na to, że dziewczynka tym razem będzie chciała zaprezentować się w sukieneczce, którą na tę okazję wybrała dla niej mama. Marzenia się spełniają! Klara Lewandowska świętuje swoje 3-cie urodziny w tiulowej, utrzymanej w stylu boho, eleganckiej kreacji, w której naszym zdaniem prezentuje się jak prawdziwa księżniczka. Model na cieniutkie ramiączka z tyłu został ozdobiony efektowną kokardą z tego samego materiału, z którego powstała kreacja. Fani trenerki fitness zachwycili się sukienką dziewczynki, a sądząc po stories gwiazdy Klara także była z niej zadowolona!

Anna Lewandowska już za chwilę rodzi

Lada dzień na świecie pojawi się drugie dziecko Anny i Roberta Lewandowskich. Jakiś czas temu do mediów trafiła informacja, że motywatorka mogła już przywitać na świecie nowego członka rodziny, jednak wnioskując po najnowszych zdjęciach były to tylko plotki! Nie wiadomo czy urodzi się chłopiec czy dziewczynka, jednak jak zdradziła gwiazda, Klara już nie może doczekać się rodzeństwa! Niedawno Anna Lewandowska uchyliła rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o pokoik dla jej pociechy. Gwiazda postawiła na ponadczasowy i supermodny minimalizm i jasne kolory pasujące i chłopcom i dziewczynkom.