Kasia Cichopek i Marcin Hakiel odtworzyli taneczny trend z TikToka. Neonowa spódnica aktorki zachwyciła fanów

Kasia Cichopek udostępniła na Instagramie taneczny trend z platformy TikTok. Na obu portalach taniec okazał sie hitem! Naszą uwagę przykuła jednak stylizacja aktorki marki LaGabrielle. Neonowa spódnica to cudo! Idealna na lato.

Katarzyna Cichopek w ślicznej spódnicy i moherowym sweterku LaGabirielle

Kasia Cichopek jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie ma już swoją rzeszę fanów. W ostatnim czasie zaczęła podbijać także świat TikToka, ale swoje dokonania i najciekawsze trendy zamieszcza także na różnych portalach, tak by każdy mógł je zobaczyć i bardzo dobrze, bo ten filmik naprawdę wywołuje uśmiech na twarzy i poprawia humor! Kasia Cichopek wraz z mężem odtworzyli trend, który można nazwać "Wow, you can really dance". Widać, że małżeństwo świetnie bawiło się przy nagrywaniu filmy i mają do siebie dużo dystansu. Naszą uwagę przykuła także stylizacja Kasi, a szczególnie jej zielona, neonowa spódnica o długości maxi. Ten model to Neon Skirt ze sklepu internetowego LaGabrielle. Jest dostępna w rozmiarze uniwersalnym za 350 zł. Spódnicę w wakacyjnym kolorze aktorka zestawiła z moherowym sweterkiem w kolorze pastelowym. To także model marki LaGabriella, którego cena to 599 zł. 

Fanów zachwyciła nie tylko piękna stylizacja Katarzyny Cichopek, ale zainteresowaniem cieszy się także jej maż, który na filmie wypadł bardzo korzystnie. Jego łobuzerki uśmiech nie uszedł uwadze kobiet, które nie mogły się powstrzymać by napisać: 

Uśmiech męża Twojego powala na kolana

Katarzyna Cichopek dba o cerę z kosmetykami HelloBody

Kasia Cichopek na każdym zdjęciu i filmie zamieszczonym w social mediach wygląda bardzo promiennie! Fanów zachwyca uśmiech aktorki oraz jej młody wygląd. Kasia często dzieli się swoimi pielęgnacyjnymi trikami i pokazuje, których kosmetyków używa. Najczęściej są to kremy, maseczki i serca znanej marki HelloBody. Nową serial Cara Line pokochały gwiazdy m.in. Natalia Siwiec i Basia Kurdej-Szatan, które często wspominają o promocjach, dzięki, którym kupując kosmetyki HelloBody można mieć świetne produkty z dobrymi składami w świetnej cenie. 

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek Fot. Instagram: @Katarzynacichopek