Anna Wendzikowska i jej drastyczna metamorfoza. Nowy kolor włosów, który was zaskoczy

Anna Wendzikowska opublikowała zdjęcie na Instagramie, którym zaskoczyła swoich fanów. Prezenterka zaprezentowała się fanom z różowym kolorem włosów. Jak zdradziła gwiazda to ulubiony kolor jej córki! Sprawdźcie, jak teraz prezentuje się dziennikarka!

Anna Wendzikowska i jej różowe włosy

Gwiazdy rzadko decydują się na duże zmiany w swoich wizerunkach, a każdy nawet najdrobniejszy szczegół który odmienili jest potem szeroko komentowany w mediach. Anna Wendzikowska na najnowszym zdjęciu na Instagramie zaprezentowała się fanom w nowej fryzurze. Prezenterka postawiła na odważny, różowy kolor włosów, który zdziwił nawet jej najwierniejszych fanów. Okazuje się, że dziennikarka podczas spędzania kolejnego dnia w domu zabrała się za wiosenne porządki i znalazła różową perukę! Gwiazda zdradziła nawet w jednym z komentarzy, że to jeden z ulubionych kolorów jej jednej z córek. Musimy przyznać, że prezenterka prezentuje się świetnie!

 

Anna Wendzikowska w sukience od polskiego projektanta

W tym trudnym czasie, jeśli mamy taką możliwość, powinniśmy wspierać polskie marki. Anna Wendzikowska chętnie sięga po produkty od polskich projektantów. Na najnowszym zdjęciu gwiazda prezentuje nie tylko różowe włosy, ale także sukienkę, którą zaprojektował Łukasz Jemioł. Model o fasonie bluzy oversize w beżowym kolorze doskonale sprawdzi się nie tylko podczas pobytu w domu, ale także w momencie, gdy będziemy mogli już spokojnie opuścić swoje domy. Kaptur dodaje kreacji sportowego charakteru, a elastyczny materiał pozwoli poczuć się wygodnie. Niestety model nie jest już dostępny w sklepie internetowym polskiego projektanta.

Zobacz wideo Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska spędza czas z córkami

Obecna sytuacja zmusiła nas wszystkich do spędzania czasu w domu. Jednak mając przy sobie swoich najbliższych możemy wykorzystać ten czas do nadrobienia zaległości z naszą rodziną i spędzenia z nimi czasu nie rozpraszając się innymi obowiązkami. Anna Wendzikowska ten moment wykorzystuje na zabawę z córkami. Kornelia i Antonina to oczka w głowie ich mamy. Dziewczyny m.in. wspólnie oglądają bajki i filmy dla dzieci, ale także spędzają czas spacerując, oczywiście unikając kontaktu z innymi ludźmi, co jest niezwykle ważne podczas trwającej pandemii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.