Małgorzata Rozenek-Majdan spędza wolny czas prasując. Uwagę zwraca jej bluza z luksusowego domu mody Gucci

To, że Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie łączy luksusowe marki z ubraniami ze znanych sieciówek wiadomo od dawna. Prezenterka najnowszym zdjęciem na Instagramie zdradziła, że prasuje w bluzie domu mody Gucci. To uroczy model z trzema świnkami Disneya. Cena zwala z nóg!

Małgorzata Rozenek-Majdan w bluzie Gucci

Jaki strój wybrać, aby komfortowo wykonywać codzienne obowiązki? Najważniejsza jest wygoda! Małgorzata Rozenek-Majdan doskonale o tym wie, dlatego do prasowania włożyła dres. Bluza zachwyciła jej fanów! Model w szarym kolorze pochodzi z zeszłorocznej kolekcji luksusowej marki Gucci. Z przodu znajdziemy nadruk z wizerunkiem trzech, małych świnek znanych z filmów Disneya. Produkt nie jest już dostępny w sklepie online tego domu mody. Model kosztował 1100 dolarów. Prezenterka dobrała do kompletu także spodnie w tym samym odcieniu tworząc klasyczny, ale wygodny zestaw.

Trendy 2020: chusta i opaski we włosach

Małgorzata Rozenek-Majdan nie zapomina o dodatkach tworząc swoje codzienne stylizacje. Chustka we włosach to supermodny gadżet, który co kilka sezonów wraca do nas jak bumerang. Tak jest  i w tym roku. Chustka założona w formie opaski jest nie tylko wygodna, ale także stylowa. To jeden z tych elementów, który kojarzy nam się z perfekcyjną, ale wyzwolona panią domu. Obecnie to jeden z najmodniejszych dodatków do włosów, który znajdziemy w wielu, znanych sieciówkach.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan wypoczywa nad morzem

Jeśli mamy taką możliwość to zostajemy w domu, aby nie narażać siebie i swoich bliskich. Małgorzata Rozenek-Majdan wspólnie z rodziną jakiś czas temu zdecydowała się na wynajęcie apartamentu nad morzem, gdzie wspólnie z dziećmi i mężem, Radosławem Majdanem stosują się do poleceń władz spędzając czas w najbliższym gronie. Na jednym ze zdjęć opublikowanych na Instagramie prezenterki możemy podziwiać zapierające dech w piersiach widoki, jakie zza okna ma „Perfekcyjna Pani Domu”.

Więcej o:
Skomentuj:
Małgorzata Rozenek-Majdan spędza wolny czas prasując. Uwagę zwraca jej bluza z luksusowego domu mody Gucci
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX