#POMAGAMzVISTULA akcja, w której każdy może pomóc w walce z COVID-19

Znaleźliśmy się w bardzo trudnej sytuacji, w której każdy nawet najdrobnieszym gestem, może pomóc w walce z pandemią. Vistula stworzyła specjalną kolekcję koszulek, z których przychód zostanie przeznaczony na zakup niezbędnego sprzętu medycznego. Poznajcie więcej szczegółów!

Vistula wspiera lekarzy

W piątek ruszyła akcja #POMAGAMzVISTULA, gdzie każdy z nas w prosty sposób może pomóc w walce z COVID-19. Vistula stworzyła specjalną kolekcję białych koszulek, z których 100% przychodu zostanie przekazane na zakup sprzętu medycznego, który pomoże lekarzom ze Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie w walce z koronawirusem. Powstały aż cztery modele koszulek o klasycznym, prostym kroju, które wyróżnia granatowo-czerwony nadruk z napisem do wyboru: Keep the faith, Live in hope, Stay united oraz Strong together. T-shirty można znaleźć w sklepie interentowym marki za 100 zł w rozmiarach: S-XXL. Naszym zdaniem te modele świetnie sprawdzą się w połączeniu z klasycznymi jeansami, a także elegancką marynarką.

Limitowana kolekcja koszulek VistulaLimitowana kolekcja koszulek Vistula Mat. prasowe Vistula

Znane marki pomagają w walce z koronawirusem

Vistula to jedna z wielu marek, która postanowiła pomóc służbie zdrowia. Głośno mówi się o trudnej sytuacji lekarzy, którzy każdego dnia z narażeniem życia walczą o swoich pacjentów. Jednak, aby to było możliwe niezbędny jest odpowiedni sprzęt. W pomoc zaangażowały się m.in. Kazar, CCC i H&M. Brandy podkreślają, że to globalny problem, który dotyczy nas wszystkich, dlatego jeśli mają taką możliwość chętnie pomogą w walce z COVID-19.

Celebryci wspierają walkę z pandemią

Jedną z największych zbiórek w internecie zorganizowała włoska influencerka, Chiara Ferragni, która w ciągu doby zebrała ponad 2 miliony euro przekazując je na walkę z pandemią. Włochy to kraj, który na ten moment boryka się największa ilością zachorowań na koronawirusa. Robert i Anna Lewandowscy ogłosili niedawno, że przekazują milion euro, a Dominika Kulczyk wsparła lekarzy kwotą opiewającą na 20 milionów złotych. 

Więcej o: