Koszulki z napisami - jakie modele wybrać i jak je nosić?

Magdalena Ławreniuk
01.07.2016 15:00
Koszulki z przekazem

Koszulki z przekazem (www.avanti24.pl)

Koszulki ze sloganami, z przekazem - tak mówi się na modele ozdobione napisami. Czy warto je nosić? Jakie modele wybrać i jak skomponować z nimi udaną stylizację? Sprawdźcie!

Koszulki z przekazem są modne już od jakiegoś czasu i nic nie zapowiada, aby miało się to zmienić. Bardzo je Wam polecamy, bo same uwielbiamy stylizacje z nimi w roli głównej. Przygotowałyśmy dla Was kilka porad i trzy gotowe zestawy.

Stylizacjewww.avanti24.pl

Jaki napis wybrać?

Napisy na koszulkach są najróżniejszej treści - od zabawnych sformułowań, przez ironiczne docinki aż po skrzydlate słowa, cytaty z filmów i piosenek oraz złote myśli. My z chęcią wybieramy napisy motywacyjne i z pewną dawką humoru, ponieważ dzięki nim zaczynamy z rana lepiej dzień (i uśmiechamy się same do siebie za każdym przejrzeniem się w lustrze czy odbiciu). Napisy mogą być umiejscowione w różny sposób - na środku, na górze, litery słowa mogą układać się w poprzek, od prawej do lewej, z góry na dół i na odwrót. Wiele koszulek z nadrukami jest ozdobionych napisami. Najbardziej podobają się nam jednolite koszulki z napisem, który podkreślają przede wszystkim przekaz, slogan jest widoczny na pierwszy rzut oka.

Koszulki z przekazem w stylizacjachwww.avanti24.pl

 

Z czym nosić?

Właściwie ze wszystkim! Tak jak wszystkie inne bluzki, koszulki z przekazem świetnie sprawdzają się w stylizacjach z szortami, spódnicami czy spodniami. Nadają się do codziennych stylizacji, także do pracy, dobrze wkomponowane w zestaw można założyć także na imprezę, ale z pewnością nie nakładamy ich na uroczyste wyjścia. Naszym zdaniem to kolejny obok ubrań typu basic element garderoby, który powinnyśmy mieć.

Koszulki z przekazemwww.avanti24.pl

 

Odkryj także inne modele

Więcej koszulek znajdziesz w sklepie Avanti

Więcej o: