Joanna Koroniewska w beżowym płaszczu Born2be. To świetny model na wiosnę za mniej niż 200 zł

Dziś pierwszy dzień wiosny, a Joanna Koroniewska zaprezentowała na Instagramie ponadczasowy, beżowy płaszcz. To model, który znajdziemy w sklepie internetowym Born2be w świetnej cenie! Przekonajcie się sami!

Joanna Koroniewska w beżowym płaszczu

Beżowy płaszcz to totalny must have w szafie każdej fashionistki. Joanna Koroniewska opublikowała niedawno zdjęcie, na którym pozuje w modelu ze sklepu internetowego Born2be. Prosty krój i dwurzędowe guziki naszym zdaniem świetnie wpisują się w trendy 2020 roku. Dzięki neutralnemu i ponadczasowemu kolorowi możemy nim dopełnić niemal każdy look. Płaszcz znajdziemy na stronie internetowej brandu za 199,99 zł. Ten model dostępny jest od rozmiaru S do XL, dlatego szczupłe panie oraz te o nieco krąglejszych kształtach znajdą trencz idealny dla swojej figury.

Joanna Koroniewska w botkach Born2be

Płaszcz to niejedyny produkt z Born2be, który na jednym z ostatnich zdjęć na Instagramie zaprezentowała aktorka. Joanna Koroniewska swój iście wiosenny look uzupełniła czarnymi botkami. Ten model wyróżnia ukryty koturn, który dodaje kobiecie kilka centymetrów mimo że sprawia wrażenie płaskiego obuwia. Produkt, który włożyła artystka został ozdobiony delikatnym łańcuszkiem oraz metalowymi guzikami. Buty możemy znaleźć w sklepie internetowym Born2be za 149,99 zł w rozmiarze 36, 38 i 40. Produkt jest dostępny również w trzech innych kolorach: jasnobeżowym, beżowym oraz żółtym.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska i czytanie bajek z gwiazdami

W obecnej sytuacji związanej z wirusem, każdy kto ma taką możliwość pozostaje w domu. To szczególnie trudny czas dla rodziców z dziećmi, którym trudno jest zrozumieć, że nie można bawić się z rówieśnikami na ulubionym placu zabaw. Joanna Koroniewska jest mamą dwóch córeczek, dlatego doskonale wie z czym muszą mierzyć się teraz rodzice. Wspólnie z mężem zorganizowała akcję na Instagram Stories, na której wspólnie z innymi gwiazdami czyta bajki dzieciom!