Beżowe płaszcze w trzech modnych stylizacjach

Magdalena Ławreniuk
23.02.2018 17:30
Beżowe płaszcze na jesień

Beżowe płaszcze na jesień (kolaż https://pl.pinterest.com/outfits_hunter/, https://pl.pinterest.com/justthedesign1/, https://pl.pinterest.com/source/thedecorista.com)

Beżowy płaszcz jest klasykiem w damskiej garderobie. Sprawdź, z czym go nosić wiosną, aby wyglądać świetnie.

Ciepły zestaw na wczesną wiosnę

Pierwsza stylizacja składa się z sukienki z niewysokim golfem oraz jasnobrązowego płaszcza. Do zestawu dobrałyśmy długie kozaki i pojemną torebkę. Całości nadaje charakter elegancki kapelusz. Dobrym dodatkiem będzie także bransoletka z przesłaniem, która doda stylizacji indywidualnego rysu.

Stylizacje na jesieńkolaż https://pl.pinterest.com/outfits_hunter/, www.avanti24.pl

Zawsze aktualny styl marynarski

Marynarski styl ubierania jest ulubionym stylem wielu z nas. Tym razem koszulę w paski połączyłyśmy z jeansami i beżowym płaszczem. Stylizacja jest na luzie, a jednocześnie elegancka. Stawiamy jednak na swobodę, dlatego zdecydowałyśmy się na białe trampki. Dobrałyśmy także dużą torebkę i okulary przeciwsłoneczne.

Beżowy płaszcz na jesieńkolaż http://pl.pinterest.com/justthedesign1/, www.avanti24.pl

Zabawa kolorem

W ostatnim zestawie postawiłyśmy na kolor morski oraz miętowy. Połączenie z beżem jest bardzo świeże, a jednocześnie wystarczająco stonowane. Do miętowej bluzki i dopasowanej spódnicy dobrałyśmy beżowy płaszcz. Przy wyborze obuwia zdecydowałyśmy się na szpilki, które optycznie wyszczuplą sylwetkę. Dodatkami są niewielka torebka na ramię oraz bransoletka.

Stylizacja z beżowym płaszczemkolaż https://pl.pinterest.com/source/thedecorista.com, www.avanti24.pl

Więcej płaszczy znajdziesz w sklepie Avanti