IT Cosmetics w Polsce. Kosmetyki, które mają w sobie to COŚ

W zeszłym tygodniu odbyła się oficjalna premiera IT Cosmetics w Polsce. Produkty wyróżnia nie tylko innowacyjna formuła, ale także filozofia marki, która przekonuje, że każda z nas może być piękna. Podczas wydarzenia mieliśmy okazję porozmawiać z ambasadorką marki, Shannon Pirie Charles. Tę kultową, amerykańską markę można już kupić w perfumeriach Douglas.

IT Cosmetics – co to za marka?

Marka IT Cosmetics powstała w 2008 roku. Jej współzałożycielką jest Jamie Kern Lima, która także jest jej twarzą. Innowacyjna technologia produktów została stworzona przy współpracy z chirurgami plastycznymi oraz dermatologami. Marka cieszy się ogromną popularnością w Stanach Zjednoczonych, Australii i Azji Południowo - Wschodniej. Teraz przyszedł czas na europejskie kraje. W 2017 roku produkty IT Cosmetics pojawiły się m.in. w Wielkiej Brytanii. Misją marki jest zainspirowanie kobiet i udowodnienie im, że wszystko jest możliwe. Twórcy chcą, aby ich kosmetyki nie tylko odkrywały nasze piękno, ale także zmieniły życie. Polską ambasadorką marki została Elwira Rogoda, autorka bloga „Jak ona to robi”

IT Cosmetics – inspirująca ambasadorka marki, Shannon Pirie Charles

Na polskiej premierze kosmetyków pojawiła się ambasadorka marki, Shannon Pirie Charles, która zgodziła się z nami porozmawiać o kosmetykach IT Cosmetics

W jaki sposób makijaż może pomóc kobietom?

Makijaż pomaga nam, kobietom, we wszystkim czego nie jesteśmy pewne. Uwielbiam CC Cream, ponieważ pomaga mi w każdej sytuacji.

Czym IT Cosmetics nas zaskoczy?

Zaskoczeniem może być to, że kosmetyki IT Cosmetics naprawdę działają!

Dlaczego IT Cosmetics zmienia życie?

IT Cosmetics zmieniają życie, ponieważ poradzą sobie z każdym problemem skóry. Jeśli chcesz coś ukryć na swojej twarzy, my sobie z tym poradzimy.

Jaki jest Twój ulubiony produkt IT Cosmetics i dlaczego?

Produkt bez którego nie potrafię żyć to rozświetlający podkład Your Skin But Better CC + Cream Illumination z SPF 50+.Naprawdę udało nam się zamknąć aż siedem produktów w tym jednym. Spróbuj, a później mi podziękujesz!

Premiera IT CosmeticsPremiera IT Cosmetics Mat. prasowe IT Cosmetics

IT Cosmetics – produkty, które znajdziemy w perfumerii Douglas

Gdzie można znaleźć produkty od IT Cosmetics?  W Perfumeriach Douglas oraz na ich stronie internetowej. W sprzedaży dostępne są bestsellery, marki, które pokochały kobiety na całym świecie, m.in. podkłady, korektory, pudry i tusz do rzęs. Marka zadbała także o pielęgnację, dlatego w ich asortymencie można kupić m.in. kremy i toniki. Ceny produktów zaczynają się od 89 zł.

Więcej o: