Katarzyna Cichopek w szarym swetrze polskiej marki Bunny The Star. Znamy jego cenę

Katarzyna Cichopek chętnie wkłada ubrania polskich marek, w tym Bunny The Star. Aktorka opublikowała ostatnio zdjęcie na Instagramie z wakacji nad polskim morzem. Artystka postawiła na modne naszym zdaniem połączenie oversizowego swetra z długą spódnicą. Sprawdźcie, jak się prezentuje w tym zestawie!

Katarzyna Cichopek w swetrze polskiej marki

Aktorka na najnowszym zdjęciu, które opublikowała na Instagramie, pozuje w szarym swetrze polskiej marki Bunny The Star. Naszym zdaniem prosty, oversizowy krój pozwoli na dopasowanie go nie tylko do długich spódnic, ale także do jeansów i spódnic mini. Produkt, na który zdecydowała się Katarzyna Cichopek dzięki wełnie marynosa może ogrzać ciało podczas chłodniejszych dni. Sweter z dekoltem w kształcie litery „V” kosztuje 650 zł i znajdziemy go w jednym, uniwersalnym rozmiarze.

Katarzyna Cichopek na Telekamerach 2020

Już dziś wieczorem odbędzie się gala wręczenia Telekamer 2020. Widzowie oddali głosy na swoich ulubionych artystów i prezenterów, a dziś poznamy wyniki ich głosowania. Katarzyna Cichopek razem z Maciejem Kurzajewskim poprowadzi to wyjątkowe wydarzenie. Aktorka zdradziła na swoim stories, że za jej kreację odpowiada marka Just Paul. Jednak na więcej szczegółów będziemy musieli poczekać do wieczora!

Zobacz wideo

Katarzyna Cichopek – styl

Artystka chętnie wkłada ubrania polskich marek, które naszym zdaniem wyróżnia nie tylko jakość, ale także cena. Katarzyna Cichopek często decyduje się na połączenia swetrów oraz spódnic, a także chętnie wkłada kobiece sukienki. Wielu fanów uważa ją za ikonę stylu. Gwiazda, naszym zdaniem, nie tylko świetnie prezentuje się na czerwonym dywanie, ale także bawi się modą podczas tworzenia swoich codziennych looków.

Więcej o: