Katarzyna Cichopek w pikowanej, zimowej kurtce marki PINKO! Znajdziecie ją na wyprzedaży!

Aktorka po krótkim urlopie w Zakopanem postanowiła odwiedzić również Wrocław. Katarzyna Cichopek pochwaliła się zdjęciami z wizyty w tym mieście, prezentując także swój nowy nabytek w postaci pikowanej, zimowej kurtki marki PINKO. Ten model kupicie teraz w promocyjnej cenie, dzięki czemu możecie zaoszczędzić ponad 450 zł. Sprawdźcie!

Katarzyna Cichopek w zimowej kurtce z PINKO

Artystka, wspólnie z innymi aktorami spektaklu „Przygoda z ogrodnikiem” odwiedziła Wrocław. Jak na prawdziwą influencerkę przystało Katarzyna Cichopek, opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia z wizyty w tym pięknym mieście. Uwagę fanów zwróciła kurtka, która jest nie tylko niezwykle stylowa, ale również ciepła i praktyczna. Model  z najnowszej kolekcji PINKO w czarno-szarym kolorze zachwycił obserwatorów gwiazdy prostym krojem i długością do kolan. Pikowania, które dodatkowo ozdabiają produkt to hit tego sezonu. Kaptur ochroni nie tylko przed deszczem, ale także silnym wiatrem. Kurtka doskonale sprawdzi się, jako uzupełnienie casualowych, sportowych, a nawet eleganckich looków. Zimowe wyprzedaże to wyjątkowa okazja do zdobycia tego modelu za 1071 zł, co pozwala zaoszczędzić ponad 450 zł, które możemy wydać na inne przyjemności. Produkt znajdziemy w rozmiarze 38-46, co z pewnością ucieszy wiele pań.

Katarzyna Cichopek – styl

Wielu fanów aktorki uważa ją za jedną z najlepiej ubranych aktorek w naszym kraju. Nic dziwnego, stylizacje artystki są zawsze dokładnie przemyślane i wpisują się w panujące trendy. Katarzyna Cichopek na przestrzeni ostatnich lat przeszła ogromną metamorfozę. Artystka obecnie stawia na kobiece, wygodne looki, w których nie tylko czuje się dobrze, ale także prezentuje niezwykle stylowo. W jej szafie znajdziemy mnóstwo polskich marek, ale także ubrania ze znanych sieciówek. Gwiazda chętnie sięga także po kreacje od Michaela Korsa i buty od Jimmy Choo.

Zobacz wideo

Katarzyna Cichopek stawia na rodzinę

Aktorka od 2008 roku jest żoną tancerza, Marcina Hakiela. Para wspólnie doczekała się dwójki dzieci: synka Adama i córeczki Helenki. Katarzyna Cichopek w wielu wywiadach podkreślała, że rodzina jest dla niej priorytetem, dlatego każdą wolną chwilę stara się spędzać ze swoimi pociechami i mężem. Gwiazda wróciła niedawno z krótkiego, rodzinnego urlopu w Zakopanem, gdzie wszyscy korzystali nie tylko z doskonałej pogody, ale także z idealnych warunków na stoku.

Więcej o: