telekamery

 • Telekamery 2021 - wybieramy najpiękniejsze stylizacje...

  Telekamery 2021 - wybieramy najpiękniejsze stylizacje...

  Wczoraj wieczorem na łamach telewizji Puls odbył się kolejny plebiscyt Telekamer Tele tygodnia. Z tej okazji wybrałyśmy top cztery najpiękniejsze stylizacje tego wieczoru.

  Styl gwiazd
 • Telekamery 2020: Marcelina Zawadzka w jeansowym...

  Telekamery 2020: Marcelina Zawadzka w jeansowym...

  Marcelina Zawadzka, tak jak wiele gwiazd, pojawiła się na Telekamerach 2020. Podczas imprezy wręczyła statuetkę w kategorii "Prezenter informacji". Nie można było przeoczyć jej oryginalnej stylizacji! Miała na sobie jeansowy kombinezon od polskiego projektanta Roberta Czerwika.

  News
 • Telekamery 2020: Katarzyna Cichopek w czarnej, balowej...

  Telekamery 2020: Katarzyna Cichopek w czarnej, balowej...

  Katarzyna Cichopek, wspólnie z Maciejem Kurzajewskim, poprowadziła wczorajsze Telekamery 2020. Aktorka na tę okazję wybrała suknię polskiej marki Just Paul, która naszym zdaniem doskonale wpisywała się w podniosły klimat tego wydarzenia. Zobaczcie sami, jak tym razem prezentowała się artystka!

  News
 • Katarzyna Cichopek w szarym swetrze polskiej marki Bunny...

  Katarzyna Cichopek w szarym swetrze polskiej marki Bunny...

  Katarzyna Cichopek chętnie wkłada ubrania polskich marek, w tym Bunny The Star. Aktorka opublikowała ostatnio zdjęcie na Instagramie z wakacji nad polskim morzem. Artystka postawiła na modne naszym zdaniem połączenie oversizowego swetra z długą spódnicą. Sprawdźcie, jak się prezentuje w tym...

  News
 • Paulina Sykut - Jeżyna w cekinowej sukience Milla Nova. Ale...

  Paulina Sykut - Jeżyna w cekinowej sukience Milla Nova. Ale...

  Paulina Sykut - Jeżyna przez wielu jej fanów uważana jest za ikonę polskiej mody. Na najnowszym zdjęciu opublikowanym na Instagramie prezenterka pozuje w srebrnej, cekinowej sukience marki Milla Nova. Obserwatorzy zachwycili się jednak córeczką prezenterki, Różą! Sprawdźcie!

  News
 • Telekamery 2019 - najlepsze stylizacje gwiazd [RANKING...

  Telekamery 2019 - najlepsze stylizacje gwiazd [RANKING...

  Telekamery Tele Tygodnia 2019 rozdane! Wczoraj w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala rozdania nagród przyznawanych przez popularny tygodnik. Na imprezie zjawił się tłum gwiazd - kto ubrał się najlepiej? Oceniamy!

  News
Więcej o:

telekamery