Paznokcie na walentynki 2020! Poznaj romantyczne inspiracje

Święto zakochanych już niedługo, dlatego specjalnie dla was przygotowaliśmy najmodniejsze, romantyczne inspiracje na manicure walentynkowy. Wypróbuj ten dodatek, aby jeszcze mocniej poczuć klimat tego radosnego święta!

Przed nami najpopularniejsze święto dla zakochanych par. Walentynki wywodzą się z Rzymu, gdzie w tym dniu losowano imię swojej wybranki ze specjalnie przygotowanych urn. W dzisiejszych czasach najczęściej polegają one na miłym spędzeniu czasu ze swoją połówką. Walentynki to radosne i klimatyczne święto. Specjalnie dla was przygotowaliśmy zestawienie paznokci na walentynki 2020, dzięki którym poznacie inspiracje na ciekawy dodatek do stylizacji.

Paznokcie walentynki 2020- Klasyczna czerwień

Tej propozycji nie mogło zabraknąć w naszym zestawieniu. Klasyczna czerwień na paznokciach jest niczym mała czarna. Tym bardziej w święto zakochanych! Nie od dziś wiadomo, że ten kolor jest synonimem miłości. Barwa namiętności i ognistych emocji, w Chinach uznawany za kolor szczęścia. Propozycja, która nigdy nie wychodzi z mody. Wypróbuj kolor w stylu winnej czerwieni, gdyż jest to elegancka i bardzo klasyczna barwa idealnie pasująca do walentynkowej celebracji.

 

French Red NailsFrench Red Nails shutterstock

Paznokcie na walentynki 2020- wzorki na paznokciach

To chyba najlepszy czas, aby pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa na paznokciach. Wypróbuj charakterystyczne dla tego święta serca i delikatny połysk. Obecnie najpopularniejszym wzorem są malutkie serca ułożone w prostą konfigurację. Wzór najczęściej układany jest na białym lub różowym kolorze. Równie ciekawie wyglądają na kolorze szarym oraz beżowym. Wszystko zależy od twojej kreatywności. Kropki, kreski czy linie? Do wyboru do koloru!

Paznokcie na walentynki 2020- dyskretne napisy

W walentynki każda z nas chce się czuć jak najpiękniej. Często zakładamy eleganckie i uwodzicielskie stylizacje. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby nasze paznokcie były ich uzupełnieniem. To dobry dzień, aby wypróbować inspiracje, na które nie zdecydowałybyśmy się na co dzień. Hitem tego sezonu są małe, dyskretne napisy o treści miłosnej. To delikatne przesłanie, które w tym wyjątkowym dniu może być również miłym akcentem dla drugiej połówki. 

Więcej o: