Złote Globy 2020: Renee Zellweger otrzymała nagrodę za "Judy". Patrzymy na jej sukienkę. Jest boska!

Renee Zellweger była jedną z aktorek, które zdaniem większości fanów kina miały szanę wygrać nagrodę Złotych Globów. Tak też się stało. Gwiazda nie tylko wygrała, ale także zachwyciła wszystkich swoją stylizacją. Wyglądała przepięknie i z klasą. Nie możemy się napatrzeć!

Renee Zellweger na gali Złotych Globów 2020 w sukience znanego projektanta 

Renee Zellweger została jedną ze zwyciężczyń tegorocznej edycji Złotych Globów. Jednak w centrum zainteresowania postawiło ją nie tylko zwycięstwo, ale także kreacja, która przyciągała wzrok zarówno gości jak i paparazzich. Tym razem aktorka postawiła na subtelną, ale i wyjątkową sukienkę w błękitnym kolorze. Model ten odkrywa ramiona i ma spory rozporek z boku. Asymetryczność podkreśla tutaj cienka lamówka z kryształkami, biegnąca od rozporka na skos do dekoltu. Ten trik świetnie modeluje sylwetkę, która w przypadku Zellweger i tak jest idealna. Kryształki pojawiły się także na brzegach sukienki przy rozcięciu. Tę wyjątkową kreację znajdziemy w kolekcji marki Armani. Jest powalająca! Renee zestawiła ją z satynowymi szpilkami w pasującym kolorze oraz z delikatną, złoto-srebrną bransoletką w kształcie węża. Skromnie, z klasą i w bardzo kobiecym stylu! 

 

Renee Zellweger - Złote Globy 2020

Aktorka w tym roku zgarnęła statuetkę w kategorii Najlepsza aktorka w filmie dramatycznym, za główną rolę w filmie Judy. Z całą pewnością nagroda jest w pełni zasłużona, gdyż Zellweger wspięła się na szczyty swojego aktorskiego talentu. Film opowiada historię znanej hollywoodzkiej gwiazdy Judy Garland, którą zniszczyła jej własna kariera. Garland miała mocny, nieokiełznany charakter, specyficzne ruchy oraz wyjątkową osobowość sceniczną. Zellweger oddała wszystkie te cechy z niesamowitą wiarygodnością. Aż trudno się nadziwić, w jaki spektakularny sposób aktorka do roli Judy zmieniła nie tylko wygląd, ale także barwę głosu. Wszelkie partie taneczne jak i wokalne były wykonane przez nią, a nie przez śpiewające z playbacku dublerki. Brawo! Ciężka praca aktorki została więc doceniona. Warto też nadmienić, że to pierwsza nagroda Zellweger po długiej przerwie. Ostatnią otrzymała w 2004 roku - Oscara za rolę w filmie Wzgórze Nadziei. Gratulujemy! 

Renee Zellweger - operacja i Netflix 

Ostatnio wokół Renee Zellweger było głośno z dwóch powodów. Po pierwsze operacji plastycznej oczu, która zmieniła jej twarz na niekorzyść, po drugie - roli w serialu What/If, który okazał się hitem Netflixa. Gwiazda nie daje nam o sobie zapomnieć. Wciąż czekamy na jej najnowsze produkcje! 

Więcej o:
Copyright © Agora SA