Katarzyna Zielińska w total looku polskiej marki Quiosque! Płaszcz w kolorze baby blue kupicie teraz 50% taniej!

Aktorka chętnie prezentuje na swoim Instagramie stylizacje, na które się decyduje. Dziś Katarzyna Zielińska opublikowała zdjęcie pozując w total looku polskiej marki Quiosque. Płaszcz w kolorze baby blue to prawdziwa perełka, którą dostaniecie teraz na wyprzedaży!

Katarzyna Zielińska w płaszczu Quiosque

Artystka uwielbia nie tylko produkty ze znanych sieciówek, ale również polskie marki, po które niezwykle często sięga. Tym razem Katarzyna Zielińska zdecydowała się na firmę Quiosque. Płaszcz w kolorze baby blue z szerokimi klapami i wiązaniem w pasie to prawdziwa perełka! Jest nie tylko praktyczny, ale również pomoże w stworzeniu stylizacji na co dzień, do pracy, a nawet na czerwony dywan. Model znajdziemy w szerokiej rozmiarówce 34-46, dlatego mogą sobie na niego pozwolić panie z różnymi typami sylwetki. Płaszcz, który włożyła aktorka został przeceniony z 559.99 zł na 219.99 zł, co pozwala na duże oszczędności!

Katarzyna Zielińska w sukience Quiosque

Katarzyna Zielińska swoją najnowszą stylizację stworzyła również z innego produktu pochodzącego z asortymentu polskiej marki Quiosque. Szara sukienka z grubymi ramiączkami to nie tylko elegancki, ale również niezwykle stylowy produkt. Model w błyszczące groszki doskonale się sprawdzi, jako świąteczna lub Sylwestrowa kreacja. Co ciekawe, ją również kupimy teraz w promocyjnej cenie za 103.99 zł. Sukienkę w rozmiarze 34-46 możemy uzupełnić nie tylko długimi kozakami, jak to zrobiła aktorka, ale także szpilkami lub botkami.

Zobacz wideo

Katarzyna Zielińska w szczytnym celu

Nie od dziś wiadomo, że aktorka chętnie angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne. Jedną z nich jest pomoc niespełna rocznemu chłopcu. Alex choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Jego jedyną nadzieją jest terapia genowa. Na ten cel potrzeba nawet 2.5 miliona dolarów. Katarzyna Zielińska słysząc o historii dziecka postanowiła wykorzystać swój ogromny zasięg w sieci, aby społeczeństwo miało szansę poznać historię malucha i pomóc rodzicom w walce o jego życie.

Więcej o: