Moda 2019: kolekcja Quiosque wiosna-lato 2019

Quiosque proponuje w tym sezonie barwną kolekcję, łączącą elegancję z wygodą. Projektanci marki zadbali o szeroką rozmiarówkę, dlatego w wiosenno-letniej kolekcji Quiosque dostępne są ubrania od rozmiaru 34 do 48.

Marka Quiosque skierowana jest przede wszystkim do kobiet, które w modzie cenią ponadczasową elegancję. W wiosenno-letniej kolekcji obecne są zarówno minimalistyczne fasony, jak i bardzo kobiece akcenty.

Moda 2019: co znajdziemy w nowej kolekcji Quiosque?

Quiosque wiosna-lato 2019Quiosque wiosna-lato 2019 mat. prasowe

Motywem przewodnim najnowszej kolekcji Quisque jest lekkość i zwiewność. Widoczna przede wszystkim dzięki wykorzystanym tkaninom, takim jak szyfon, ale także detalom w formie plis oraz superkobiecych falban. W kolekcji wykorzystano również len, proponując go nie tylko w naturalnej kolorystyce, ale także w odcieniach kobaltu czy słonecznej żółci.

Kolekcja Quiosque na nowy sezonKolekcja Quiosque na nowy sezon mat. prasowe

Kolorystyka wiosenno-letniej kolekcji Quiosque oparta jest przede wszystkim na głębokich odcieniach fuksji, intensywnego pomarańczu oraz granatu, ale nie brakuje również rozbielonych pasteli. Wśród najmodniejszych wzorów sezonu wyróżnić można przede wszystkim kolorowe nadruki w formie pasków, groszków, krat, kwiatów i malarskich akwareli.

Więcej o: