Katarzyna Cichopek zachwyciła fanów swoim różowym swetrem marki Bunny The Star

Katarzyna Cichopek zapowiada na Instagramie, że będzie prowadzić warsztaty w ramach Akademii Always. Pod zdjęciem można przeczytać jednak głównie pytania o sweter, który aktorka ma na sobie. Faktycznie, wygląda pięknie i przyciąga uwagę! To bardzo kobiecy model marki Bunny The Star.

Katarzyna Cichopek w swetrze marki Bunny The Star

Katarzyna Cichopek wstawiła na Instagrama zdjęcie, od którego bije ciepłem i kobiecością. Taki efekt wywołuje m.in. trzymany w dłoni kubek, którzy kojarzyć się może z gorącą herbatą, która ogrzewa w zimowe dni. Jednak to co najbardziej przykuwa uwagę na tym zdjęciu to bardzo długi, ciepły sweter aktorki. Ma piękny, różowy kolor, a uroku dodaje mu także warkoczowy splot na rękawie. Sweter Cichopek jest polskiej marki Bunny The Star. Obecnie nie jest dostępny w sklepie internetowym marki, ale w ofercie można odnaleźć podobny model w jaśniejszym kolorze. Kosztuje 650 zł i jest z domieszką wełny i alpaki. Sweter Cichopek to idealny wybór na co dzień, dla kobiet, które dobrze czują się w takich pastelowych, bardzo kobiecych ubraniach. Taki element garderoby może jednak pełnić formę narzutki także na uroczyste spotkania rodzinne. Jego zaletą, oprócz koloru i pięknego splotu, jest także nietuzinkowa długość, bo sweter sięga aż za kolana, co sprawia, że świetnie może urozmaicić stylizację.

Marka Bunny The Star popularna wśród gwiazd

Marka Bunny The Star to polski brand z odzieżą dla kobiet, która stawia na wysoką jakość i wyjątkowe modele. W ofercie znajdą coś dla siebie miłośniczki codziennej elegancji połączonej z wygodą, ale Bunny The Star ma także piękne propozycje na specjalne okazje. Markę polubiło wiele polskich gwiazd i celebrytów. Wśród nich są m.in. Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Rozenek, Natalia Siwiec, Sylwia Nowak, które tak samo jak Cichopek często sięgały również po swetry tej marki. 

Katarzyna Cichopek poprowadzi warsztaty - ma już jednego chętnego!

Katarzyna Cichopek pod swoim zdjęciem zapowiada, że już 8 grudnia będzie prowadzić warsztaty na temat pewności siebie. Wydarzenie odbędzie się w ramach Akademii Always, której celem jest pokazywanie kobietom, że powinny dążyć do swoich celów i być silne. Kto chciałby przyjść? Prawdopodobnie największy "fan" Cichopek, czyli jej mąż! Oczywiście, to tylko żart. Marcin Hakiel lubi czasem dodawać takie, pełne poczucia humoru, komentarze pod zdjęciem aktorki i także tym razem to zrobił, równocześnie ciekawie nazywając swoją żonę:

Żaba, ja chce się z Tobą spotkać 

Na co aktorka odpowiedziała:

jestem w domu, wpadaj
Więcej o: