Natalia Siwiec w oryginalnej bluzie marki Philo New York. Kontrowersyjny print!

Natalia Siwiec na Instagram Stories wstawiła ujęcia z przygotowań do sesji zdjęciowej. Pochwaliła się również bardzo oryginalną bluzą, na której widzimy nadrukowaną... Świętą! Dla niektórych ten print na pewno jest trochę kontrowersyjny. To model polskiej marki Philo New York. Znamy jej cenę!

Natalia Siwiec w bluzie marki Philo New York

Natalia Siwiec często wstawia na Instagrama zdjęcia, na których ubrana jest w luźne bluzy. Widać, dobrze czuje się w takich komfortowych ubraniach. Nic dziwnego, nie dość, że są wygodne, to w dodatku często świetnie wyglądają! Tym razem wybrała brzoskwiniową bluzę, którą ozdabia oryginalny, kolorowy print. Widoczna jest na nim kobieta z aureolą, a pod spodem jest napis: "St. Philo". To św. Filomena, widoczna na tle kosmosu. Tworzy to bardzo ładną kompozycję, ale dla niektórych może być kontrowersyjna. Szczególnie dotyczy to osób, które są bardzo religijne i nie lubią przedstawień Świętych na ubraniach czy innych, niezwiązanych z celebracją religijną, rzeczach. Zdarza się to jednak coraz częściej i powoli przestaje zaskakiwać. Trzeba przyznać, że bluza zdecydowanie się wyróżnia, a postać na niej pokazana intryguje. Znajdziemy ją w sklepie internetowym marki Philo, w cenie 490 zł. Wykonana jest w 100% z bawełny i jest w jednym, uniwersalnym rozmiarze. Św. Filomena widnieje również na innych wzorach kilku bluz, również w kosmicznej scenerii. 

Stylizacja Natalii Siwiec

Natalia Siwiec w tej stylizacji postawiła na młodzieńczość i luz. Na zdjęciu dodanym na Instagram Stories widzimy, że jest ubrana również w jeansy z przetarciami, dziurami i z plamami stylizowanymi na białą farbę. to bardzo młodzieżowa, codzienna stylizacja, która na pewno zwraca uwagę! Te elementy garderoby pasują do Siwiec, która lubi szokować i eksperymentować na polu modowym. 

Natalia SiwiecNatalia Siwiec fot. Instagram Natalia Siwiec

Natalia Siwiec w filmie Macieja Kawulskiego

Fani Natalii Siwiec na pewno z niecierpliwością czekają na styczeń 2020. To właśnie w tym miesiącu, a dokładnie 3 stycznia, wchodzi do kin film, w którym Siwiec gra drugoplanową rolę. Chodzi o film Macieja Kawulskiego "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". W sieci pojawił się niedawni pierwszy zwiastun. Natalia Siwiec przyznała, że zagranie w tym filmie to spełnienie jej największego marzenia.