Gosia Andrzejewicz zdecydowała się na ostre cięcie! To najmodniejsza fryzura tej jesieni!

Piosenkarka po kilkuletniej przerwie powraca do show-biznesu. Gosia Andrzejewicz może pochwalić się nie tylko szczupłą sylwetką, ale również zupełnie nową fryzurą, którą zaskoczyła swoich fanów. Sprawdźcie, jak teraz wygląda gwiazda!

Gosia Andrzejewicz w nowej fryzurze

Artystka swoje długie blond włosy postanowiła znacznie skrócić, decydując się przy tym na jedną z najmodniejszych fryzur tej jesieni. Długość, na którą zdecydowała się Gosia Andrzejewicz jest nie tylko wygodna, ale także niezwykle praktyczna. Piosenkarka postanowiła również znacznie rozjaśnić swoje włosy, co spodobał się wielu jej obserwatorom. Gwiazda zaprezentowała nową fryzurę podczas gali finałowej Mistera Polski 2019, której laureatem został Daniel Borzewski.

Gosia Andrzejewicz chwali się nową sylwetką

Okazuje się, że Gosia Andrzejewicz przez ostatnie trzy miesiące ciężko pracowała nad poprawą swojej sylwetki. Piosenkarka dzięki ciężkiej pracy oraz diecie zgubiła 14 centymetrów w pasie. Efekty widać gołym okiem. Jak sama przyznaje, mogłoby być lepiej, gdyby nie jej ogromna miłość do jedzenia. To wielkie osiągnięcie, o którym marzą miliony kobiet na całym świecie. Walka o lepsze samopoczucie, komfort we własnym ciele i przede wszystkim zdrowie jest bardzo ważna. Gwiazda przypomina, że nie każda kobieta musi wyglądać jak modelka, jednak chce, aby inne kobiety wzięły z niej przykład i zawalczyły o siebie!

Zjawiskowa kreacja Gosi Andrzejewicz

Na finałowej gali Mistera Polski 2019 Gosia Andrzejewicz zaprezentowała się w zjawiskowej, cekinowej, złotej kreacji. Dzięki bufiastym rękawom zakończonych gumką to jeden z najmodniejszych modeli tej jesieni. Piosenkarka zdecydowała się na długość mini, która doskonale podkreślała jej nogi. Gruby pasek w talii w kolorze sukienki to strzał w dziesiątkę, jeśli chcemy, aby nasza talia wydawała się jeszcze szczuplejsza. Podobny model znajdziemy w najnowszej kolekcji marki Just Paul oraz w wielu sieciówkach. Sukienka to doskonała propozycja nie tylko na wesele, ale również na zbliżającego się sylwestra!