Agnieszka Sienkiewicz zaskoczyła fanów nową fryzurą! Postawiła na najmodniejsze cięcie tej jesieni!

Aktorka stroni od blasku fleszy skupiając się na swojej rodzinie i pracy. Agnieszka Sienkiewicz zaskoczyła ostatnio swoich obserwatorów publikując zdjęcie w zupełnie nowej fryzurze! Gwiazda zdecydowała się na ostre cięcie i stylową grzywkę, która w tym roku bije wszelkie rekordy popularności!

Agnieszka Sienkiewicz w nowej fryzurze

Gwiazda przyzwyczaiła swoich fanów do średniej długości, prostych włosów. Tym razem Agnieszka Sienkiewicz zdecydowała się na małą zmianę. Aktorka postawiła na najmodniejszą tej jesieni grzywkę skracając również swoje włosy. Ale to nie jedyna zmiana, na którą się zdecydowała. Na najnowszym zdjęciu możemy zobaczyć ją w lekko pokręconych pasmach, które doskonale pasują do jej kształtu twarzy. Za przemianę aktorki odpowiada znana stylistka fryzur Aleksandra Oleczek Stachurska. Agnieszka Sienkiewicz to nie jedyna gwiazda, która zdecydowała się na taka zmianę. Anna Lewandowska i Paulina Krupińska również zmieniły swój dotychczasowy look stawiając na grzywkę.

 

Agnieszka Sienkiewicz w golfie United Colors of Benetton

Agnieszka Sienkiewicz na zdjęciu, którym prezentuje swoją nową fryzurę ma na sobie także ciepły sweter z golfem z United Colors of Benetton. Biały model z neonową nicią powstał z mieszanki wełny i alpaki. Ten produkt znajdziemy na stronie marki za 299,90 zł w rozmiarze od XS do XL. Jeśli szukamy czegoś w nieco bardziej jesiennym kolorze możemy zdecydować się na ten sam model, ale w brązie.

Bizneswoman Agnieszka Sienkiewicz

Jak się okazuje aktorstwo to nie jedyna pasja Agnieszki Sienkiewicz. Gwiazda jest właścicielką sklepu Esy Floresy, gdzie możemy kupić akcesoria dla dzieci oraz ich rodziców. Szukając produktów dla swojego dziecka aktorka postanowiła zebrać najwyższej jakości zabawki oraz akcesoria, które nie tylko cieszą oko, ale również bawią i rozwijają. Zakupy możemy robić w sklepie online oraz w Łodzi w prestiżowej lokalizacji na ul. Piotrkowskiej. Esy Floresy to miejsce, gdzie nie tylko można zaopatrzyć się w piękne rzeczy, ale również wypić kawę czy spędzić miło czas ze swoimi pociechami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.