Sylwia Grzeszczak zaskoczyła fanów nową fryzurą!

Znakiem rozpoznawczym piosenkarki są jej długie, proste włosy. Sylwia Grzeszczak opublikowała zdjęcie na swoim Instaramie, w zupełnie nowej fryzurze! Burza loków zachwyciła fanów aktorki, a pod jej zdjęciem pojawiło się mnóstwo porównań do znanej hollywoodzkiej aktorki!

Sylwia Grzeszczak w blond lokach

Piosenkarka rzadko eksperymentuje ze swoim wyglądem. W ostatnim czasie gwiazda dwukrotnie zaskoczyła swoich fanów. Pierwszy raz, gdy zdecydowała się na nowy, blond kolor, który spotkał się z zachwytem wśród jej obserwatorów, a teraz zupełnie nowe uczesanie. Gwiazda na scenie najczęściej pojawiała się w prostych, rozpuszczonych włosach, do których przyzwyczaili się jej fani. Tym razem, na jeden z koncertów w Poznaniu, postawiła na nutkę szaleństwa. Burza loków sprawiła, że wiele osób zobaczyło w Sylwii Grzeszczak jedną z najpopularniejszych, hollywoodzkich aktorek, Julię Roberts. Musimy przyznać, że podobieństwo jest oszałamiające!

 

Styl Sylwii Grzeszczak

Artystka kocha scenę, na której czuje się jak ryba w wodzie. Sylwia Grzeszczak lubi luźne stylizacje, które nie będą krępowały jej ruchów podczas wykonywania utworów. Często możemy zobaczyć ją w jeansach lub luźnych spodniach, które wyróżnia ciekawy detal. Piosenkarka nie boi się odważnych kolorów i połączeń. W ostatnim czasie chętnie pojawiała się w różnego rodzaju nakryciach głowy, m.in. czapkach z daszkiem czy kapeluszach.

Sylwia Grzeszczak i jej życie prywatne

Sylwia Grzeszczak jest od 2014 roku żoną Libera, polskiego rapera. Para nie pojawia się razem na ściankach lub na branżowych imprezach. Dzięki albumowi, który wspólnie wydali, piosenkarka stała się jedną z najpopularniejszych artystek w naszym kraju. W 2015 roku para powitała na świcie swoją córkę, Bognę. Śladem wielu innych celebrytów, małżeństwo zdecydowało o nie pokazywaniu twarzy ich dziecka w mediach. Małżeństwo, na co dzień mieszka w Poznaniu, gdzie wspólnie wychowują dziewczynkę. Artystka unika skandali i nie bierze udziału w wydarzeniach nie związanych z jej twórczością. Życie dzieli miedzy domem, a pracą, którą kocha od najmłodszych lat.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.