Klaudia Halejcio w body polskiej marki Saint Body. To niezwykle kobiecy model!

Aktorka chętnie tworzy stylizacje z krótkich spódniczek i dopasowanych sukienek. Tym razem zdecydowała na swobodniejszy look! Klaudia Halejcio postanowiła zrelaksować się w krótkich spodenkach, do których dobrała body pochodzące z najnowszej kolekcji polskiej marki Saint Body! Znamy jego cenę!

Klaudia Halejcio pokochała Saint Body

Body, które ma na sobie aktorka doskonale podkreśla jej figurę. Klaudia Halejcio zdecydowała się na model z krótkim rękawem w beżowym kolorze. Dekolt w kształcie litery „V” to niezwykle kobiecy produkt, który został wykończony ozdobną listwa ze złotymi, francuskimi guzikami. Body zostało wykonane z prążkowanego materiału, dzięki czemu jest niezwykle wygodny i praktyczny. Na stronie internetowej marki znajdziemy go w rozmiarze od XS do L za 300 zł.

Klaudia Halejcio i jej stylizacje

Klaudia Halejcio lubi dopasowane, kobiece ubrania. W szafie aktorki znajdziemy mnóstwo krótkich sukienek oraz spódnic, które wyeksponują jej długie nogi. Chętnie stawia na znane marki, m.in. Sugarfree czy Zarę. Na Instagramie artystki znajdziemy również wiele zdjęć w produktach polskich marek. Najwyższa jakość jest dla niej najważniejsza, dlatego stara się sięgać po firmy, które do produkcji ubrań wykorzystują najlepsze materiały! Gwiazda kocha szpilki! Na większości fotografii ma na sobie właśnie ten rodzaj obuwia, który nie tylko wydłuża jej sylwetkę, ale dodaje również pewności siebie!

Zobacz wideo

Klaudia Halejcio stawia na chwilę dla siebie!

Pod najnowszym zdjęciem aktorka, poprosiła swoich obserwatorów o znalezienie chwili dla siebie! To ważny czas, kiedy możemy zatroszczyć się o nasz umysł, spokój i komfort. Według Klaudii Halejcio, nawet najbardziej zapracowane osoby powinny poświecić sobie przynajmniej godzinę na chwilę wytchnienia w ciągu dnia! Dzięki temu możemy oczyścić swój umysł, uspokoić się i zregenerować do podjęcia nowych działań! Klaudia Halejcio w chwili emocjonalnego kryzysu lubi spędzić trochę czasu tylko sama ze sobą i poleca to swoim fanom!