Agnieszka Kaczorowska w sukience w motyle marki Lamita Organic

Agnieszka Kaczorowska lubi ubierać się dziewczęco, co zresztą bardzo pasuje do jej urody. Na swojego Instagrama doała ostatnio zdjęcie na którym ubrana jest w uroczą sukienkę w motyle. Ten sam wzór widnieje również na ubranku jej dziecka!

Agnieszka Kaczorowska w sukience w motyle Lamita Organic

Znana aktorka i tancerka, trochę na przekór jesieni, wybrała strój we wzór, kojarzący się bardziej z wiosną lub latem niż obecną porą roku. Agnieszka Kaczorowska założyła jasnoróżową sukienkę w kolorowe motyle. Jej córka, którą trzyma na rękach, również ma ubranko w ten wzór. Tym samym Kaczorowska dołączyła do trendu w którym matka i córka ubierają się tak samo. Zarówno sukienka, jak i dziecięce ubranko są marki Lamita Organic, która oferuje odzież głównie dla dzieci, ale także modele dla mam. To marka stawiająca na ekologię i zgodnie z jej nazwą ubrania wykonane są z bawełny organicznej. Sukienka Kaczorowskiej kosztuje 460 zł i jest dostępna w rozmiarze "one size". Na stronie sklepu widać, że ma kimonowy fason z paskiem, który podkreśla talię, a także ładnie układa się w górnej partii ciała. Sukienka jest długości maxi.

Styl Agnieszki Kaczorowskiej

Agnieszka często wybiera bardzo kobiece oraz dziewczęce wzory i fasony. Tutaj print w motyle również bardzo pasuje do Kaczorowskiej, która ma delikatną urodę. Na jej Instagramie można również zauważyć, że często decyduje się także np. na kwiaty i pastele. Do takich stylizacji w dziewczęcym stylu maluje się w bardzo delikatny sposób. Mocniejszy makijaż wybiera zazwyczaj jedynie do wieczorowych kreacji. 

Agnieszka i jej mąż Maciej Pela

Agnieszka Kaczorowska zaledwie 3 miesiące temu została mamą. Od tego czasu macierzyństwo jest dla niej bardzo ważne i widać to wyraźnie na jej Instagramie. Na jej koncie często pojawiają się zdjęcia z małą Emilką, czasem także z jej mężem Maciejem Pelą. W jednym z wywiadów opowiadała jak w praktyce wygląda jej codzienne życie i opieka nad dzieckiem. Przyznała, że mąż bardzo jej pomaga, dzielą się obowiązkami i zawsze może na niego liczyć. Gdzie poznała swojego męża? Podczas rozmowy kwalifikacyjnej do jej szkoły tańca! Połączyła ich wspólna pasja, czyli właśnie taniec, a aktorkę ujął m.in. profesjonalizmem.