Lara Gessler w efektownej spódnicy w cętki z ZARY. Stylowo i z klasą!

Lara Gessler jako ambasadorka kampanii charytatywnej, pojawiła się na imprezie Colorshake for Rak'n'Roll. Aktorka pozowała na ściance, a w stylizacji wzrok przykuwała spódnica w cętki z nowej kolekcji ZARA. Lara wyglądała świetnie!

Lara Gessler i spódnica w cętki z ZARY

Lara Gessler pojawiła się w show biznesie już jakiś czas temu i jest dość aktywna na różnych eventach. Dwa dni temu aktorka pojawiła się na premierze kolekcji marki Colorshake for Rak'n'roll, połączonej z wernisażem zdjęć. Wzrok przyciągała spódnica w cętki, która jest zdecydowanie najciekawszym elementem stylizacji i doskonałym sposobem na przełamanie czerni! Zwierzęce wzory w tym roku są bardzo modne, a cętki są najbardziej popularne i najchętniej wybierane. Lara zdecydowała się na model z ZARY, marki która jest uwielbiana przez wiele gwiazd i celebrytów. Oprócz wzoru przyciąga również uwagę efektowny fason typu tulipan, który potrafi ładnie wyeksponować kobiece kształty - m.in. podkreślić talię, ale także dodać centymetrów, jeśli chcemy mieć trochę szersze biodra.

Lara Gessler w stylizacji ze spódnicą od ZARY

Stylizacja jest dość stonowana, ale z pazurem. Do cętkowanej spódnicy Lara Gessler dobrała czarną, prostą bluzkę, czarne kowbojki i kapelusz oraz delikatną biżuterię. Buty, które ma na sobie Lara Gessler to produkt polskiej marki Amoreshoes, który kosztuje1250 zł. Całość wygląda bardzo gustownie i może być to propozycja nie tylko na imprezę, ale też na co dzień! Oprócz spódnicy w cętki, uwagę zwraca czarny kapelusz ze średniej wielkości rondem od Paris Hendzel, który kosztował ok. 400 zł. Lara lubi takie nakrycia głowy i dość często czyni je elementem swoich stylizacji. 

Lara Gessler - ambasadorką kampanii charytatywnej

Impreza Colorshake for Rak'n'Roll, na której pojawiła się Lara Gessler w roli ambasadorki kampanii, to event z bardzo szczytnym celem. Colorshake to polska marka odzieżowa, która stworzyła specjalną kolekcję zatytułowaną "Pokaż swoją więź", a dochód z jej sprzedaży przeznaczony będzie na fundację wspomagającą chorych na raka. 16 października odbył się pokaz tej kolekcji połączony z wernisażem zdjęć. Na wystawie pojawiły się zdjęcia ambasadorek w towarzystwie ważnych dla nich osób. W końcu nazwa kolekcji to "Pokaż swoją więź" - tę emocjonalną, z drugą osobą, na której wsparcie możemy liczyć. Lara Gessler pozowała ze swoim ojcem - Piotrem Gesslerem, z którym jest bardzo blisko i przyznaje, że cały czas jest "córeczką tatusia".

Więcej o: