Katarzyna Cichopek założyła najmodniejszy sweter z golfem tej jesieni!

Katarzyna Cichopek parę dni temu wybrała się na wycieczkę rodzinną w stylowej, casualowej stylizacji. Wzrok przyciąga sweter oversize z golfem! Ten fason jest bardzo modny, a aktorka wybrała w dodatku uniwersalny i twarzowy kolor. Zobacz całą stylizację i podobne modele!

Katarzyna Cichopek w swetrze oversize z golfem

Kasia Cichopek znana jest z dobrego stylu i jej kreacje często podziwia szerokie grono fanek. Parę dni temu pokazała swoją stylową i komfortową codzienną stylizację. Szczególnie zwraca uwagę beżowy golf o oversize'owym kroju. To jeden z najmodniejszych elementów garderoby w tym sezonie! Taki sweter z golfem jest bardzo uniwersalny, bo można go dopasować do wszystkiego. Świetnie wygląda zarówno ze spodniami jak i spódnicą. Swetry oversize są uwielbiane przez kobiety, ze względu na luźny i komfortowy fason. Często są wykonane z grubej dzianiny, co sprawia, że skutecznie potrafią ogrzać. W jesienne, cieplejsze dni można nawet zrezygnować z płaszcza i nie martwić się, że będzie za zimno, właśnie tak jak zrobiła to Kasia Cichopek! Taki model znajdziesz w wielu sieciówkach.

 

Katarzyna Cichopek w stylizacji z golfem

W tej stylizacji Katarzyna Cichopek postawiła na jasne kolory i beżową górę połączyła z białymi, dopasowanymi spodniami. Trzeba przyznać, że wygląda w tym komplecie bardzo promiennie! Ponadto ten zestaw kolorystyczny świetnie wpisuje się w obecne trendy. Prostota tej stylizacji sprawia, że bardzo łatwo można ją odtworzyć i może ją założyć każda z nas. To dobra odmiana jeśli stawiamy zazwyczaj na ciemne kolory. Jak możemy przeczytać w poście Kasi Cichopek, w tym stroju wybrała się na weekendową wycieczkę z rodziną. Skorzystała wtedy z ciepłej, słonecznej pogody, określając, że to "piękna polska złota jesień". To faktycznie idealna stylizacja na rodzinny wypad. 

Katarzyna Cichopek i jej związek z Hakielem

Informacja, że aktorka spędziła ten słoneczny dzień razem z rodziną nikogo nie dziwi. Kasia Cichopek jest znana jako osoba bardzo rodzinna, nie tylko w serialu "M jak Miłość". Często pokazuje się ze swoim mężem, Marcinem Hakielem, z którym jest już 14 lat! Mają również dwoje dzieci. Ostatnio razem z mężem udzieliła wywiadu dla magazynu Viva! w którym rozmawiali o zazdrości związanej z jej miłosnymi scenami w "M jak Miłość". Przyznała, że Marcin nie ogląda scen łóżkowych, a on potwierdził, że faktycznie bywa o nią zazdrosny. To zapewne dość powszechne zjawisko u partnerów i partnerek aktorów, którzy wchodzą w tak bliski kontakt fizyczny w filmach i serialach. Na szczęście Kasia i Marcin są zgodnym małżeństwem i na pewno potrafią sobie z tym radzić!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.