Małgorzata Kożuchowska w najmodniejszym swetrze tej jesieni!

Aktorka jest uważana za jedną z najlepiej ubranych Polek. Małgorzata Kożuchowska na swoim Instagramie często publikuje stylizacje, które zachwycają jej fanów. Na ostatnim zdjęciu aktorka ma na sobie jeden z najmodniejszych swetrów tego sezonu! Wiemy, gdzie go kupicie!

Małgorzata Kożuchowska w ubraniach ze sklepu internetowego LUI

Sweter, który ma na sobie Małgorzata Kożuchowska, pochodzi z najnowszej kolekcji Les Coyotes de Paris, dostępnej w internetowym sklepie LUI. To marka z Amsterdamu, której celem jest tworzenie produktów dla nowoczesnych kobiet. Co ważne, ubrania tej firmy tworzone są z tkanin, które powstają na specjalne zamówienie. Jak można się domyślać, sweter nie należy do najtańszych. Za miętowy, moherowy sweter z poduszkami na ramionach trzeba zapłacić 1350 zł.

Małgorzata Kożuchowska stawia na najwyższą jakość produktów

Artystka często sięga po ubrania znanych, polskich projektantów, jednak w jej garderobie znajdziemy również wiele rzeczy światowych domów mody, takich jak Gucci, Dior czy Louis Vuitton. Gwiazda chętnie szuka inspiracji na światowych wybiegach, choć nie zawsze jej wybory spotykają się z aprobatą obserwujących ją na Instagramie fanów. Aktorka zawsze wygląda niezwykle stylowo.

Zobacz wideo

Małgorzata Kożuchowska fanką „Przyjaciół”

Małgorzata Kożuchowska lubi zaskakiwać swoich fanów. Tym razem aktorka zdradziła, że jest wielką fanką „Przyjaciół”, serialu, który nawet po wielu lat od zakończenia emisji ma stałe grono wiernych fanów. W tym roku mija 25 lat od emisji pierwszego odcinka serialu. Z tej okazji wiele firm chce wspólnie z widzami świętować to wyjątkowe wydarzenie. Marki odzieżowe prześcigają się w tworzeniu coraz to nowych ubrań z wizerunkiem gwiazd. Na polskim rynku pojawiła się książka, dzięki której możemy poznać wiele ciekawych zakulisowych historii czy informacji o tym, jak przebiegał casting do „Przyjaciół”. Małgorzata Kożuchowska przyznała, że z ciekawością poświęca każdą wolną chwilę na tę właśnie lekturę.