Wiktoria Gąsiewska na czerwonym dywanie w Londynie w sukni polskiej projektantki!

Aktorka nie narzeka na brak zajęć. Ostatnio Wiktoria Gąsiewska pojawiła się na premierze "Czarownicy 2" z Angeliną Jolie w roli głównej, w Londynie. Sprawdźcie, na jaką suknię zdecydowała się gwiazda!

Wiktoria Gąsiewska w sukni Violi Piekut

Młoda aktorka angażuje się obecnie w wiele projektów. Gra w serialach, prowadzi programy, a nawet jak ostatnio się okazało – tańczy! Na europejską premierę filmu „Czarownica 2” Wiktoria Gąsiewska zabrała ze sobą brata. To pierwsze tak duże wydarzenie, w którym brała udział aktorka. Artystka miała okazję przejść po czerwonym dywanie obok takich gwiazd jak Angelina Jolie czy Elle Fanning. Wiktoria Gąsiewska zachwyciła fanów publikując relację oraz zdjęcie w kreacji, jaką na tę okazję wybrała.  Welurowa suknia w ciemnym odcieniu różu projektu Violi Piekut idealnie wpasowuje się w aktualne trendy. Gwiazda postawiła na delikatny makijaż i rozpuszczone włosy oraz klasyczne, czarne szpilki.

Wiktoria Gąsiewska w towarzystwie światowych gwiazd

Na premierze kolejnej części „Czarownicy” nie zabrakło gwiazd ogrywających w nim główne role m.in. Angeliny Jolie, Elle Fanning i Michelle Pfeiffer. Z jedną z nich Wiktorii Gąsiewskiej udało się zrobić zdjecie, którym pochwaliła się na swoim Instagramie. Elle Fanning zaprezentowała się w kreacji od Armani Prive, którą zachwyciła media na całym świecie.  Fani polskiej aktorki zgodnie twierdzą, że jej stylizacja niczym nie odbiega od looku gwiazdy z metką światowego projektanta.

Życie i kariera Wiktorii Gąsiewskiej

Gwiazda prywatnie związana jest ze swoim kolegą z planu „Rodzinki.pl” Adamem Zdrójkowskim. Wspólnie należą do grona współprowadzących program „The Voice of Poland”. Na szklanym ekranie zadebiutowała w 2005 roku mając niespełna 6 lat. Ma na swoim koncie rolę w filmie „Katyń” Andrzeja Wajdy. Posiada trójkę rodzeństwa: brata Mateusza oraz Oskara oraz siostrę Nicole. Na jej Instagramie znajdziemy również wiele zdjęć z innym członkiem rodziny, suczką Bonnie, która odziedziczyła imię po bohaterce popularnego serialu „Pamiętniki Wampirów”.

Więcej o: