Taylor Swift w Polsce! Artystka wystąpi na Open'er Festival 2020

To będzie pierwszy koncert Taylor Swift w Polsce. Amerykańska piosenkarka, zdobywczyni 10 nagród Grammy, wystąpi 3 lipca 2020 podczas Open'er Festival!

Taylor Swift to absolutna ikona ostatniej dekady i jedna z najbardziej wpływowych artystek na świecie. W sierpniu artystka wypuściła na rynek swój siódmy album „Lover”, który natychmiast znalazł się na pierwszym miejscu Billboardu, a kawałki "Me!", "You Need to Calm Down" czy "Lover" momentalnie zostały hitami. 

Zobacz wideo

Taylor Swift na Open'er Festival 2020: pierwszy koncert w Polsce 

Taylor Swift bardzo rzadko koncertuje w Europie. W ciągu ostatnich pięciu lat zagrała na naszym kontynencie w zaledwie siedmiu miastach, dlatego występ w Polsce będzie wyjątkowy. Artystka otwiera line-up Open’er Festival 2020, który odbędzie się w dniach 1-4.07.2020 roku. 

Taylor Swift na Open'er Festival 2020: pierwszy koncert w Polsce: ceny biletów

Bilety na koncerty Taylor Swift już niedługo pojawią się w sprzedaży. Ile będą kosztować? 

EARLY BIRD TICKETS w sprzedaży (do wyczerpania puli)

Karnet 4 DNI - 539 PLN

Karnet 4 DNI + pole namiotowe - 639 PLN

Karnet weekendowy (pt + sob) - 419 PLN

Karnet weekendowy (pt + sob) + pole namiotowe - 489 PLN

Bilet jednodniowy - 299 PLN

Taylor Swift w Polsce 

Artystka rozpoczęła przygodę z muzyką jeszcze jako dziecko, a już w wieku 14 lat podpisała swój pierwszy kontrakt płytowy. Szybko okazało się, że ma nie tylko świetny głos, ale i talent do pisania piosenek. W 2006 roku ukazał się jej debiutancki debiut, dzięki któremu stała się w USA sensacją muzyki country. Drugim albumem „Fearless” (2008) Taylor Swift tylko podniosła poprzeczkę, zgarniając aż 4 statuetki Grammy. Następne płyty, "Speak Now", (2010), "Red (2012)", "1989" (2014) i "Reputation" (2017) odsłaniały jej kolejne muzyczne i wizerunkowe oblicza, a przeboje "We Are Never Ever Getting Back Together", "I Knew You Were Trouble", "Shake It Off", "Bad Blood" czy "Look What You Made Me Do" cementowały jej czołową pozycję wśród największych gwiazd na świecie.