Leandra Medine we współpracy z Mango

Autorska linia ubrań Leandry Medine we współpracy z Mango pojawi się w sklepach już pod koniec października. Kolaboracja influencerki z hiszpańską marką zapowiada się niezwykle ciekawie. Stay tuned!

Leandra Medine dla Mango

Leandra Medine jest amerykańską pisarką i blogerką. Popularność zyskała dzięki blogowi Man Repeller, który stworzyła w 2010 roku. Początkowo było to tylko hobby, jednak kilka dni po opublikowaniu pierwszego posta o Man Repeller pisały takie strony jak Refinery29. Blog bardzo szybko został uznany przez czytelników, co spowodowało rozwój kariery Medine. Wtedy rozpoczęła współpracę z czołowymi magazynami modowymi takimi jak Harper's Bazaar czy Lucky. W 2012 roku nazwisko młodej blogerki zostało umieszczone na liście najbardziej wpływowych trendsetterów poniżej 30-tego roku życia.

 

Mango x Medine

Leandra Medine doceniana jest nie tylko jako pisarka czy autorka humorystycznego bloga. Jej poczucie estetyki i oryginalne stylizacje zyskały wielu wielbicieli, do grona których bez wątpienia należy marka Mango. Hiszpański brand zaprosił Medine do współpracy nad wspólną kolekcją. Prace nad linią ubrań Mango x Medine trwają już od dwóch lat. Niepowtarzalny styl blogerki bez wątpienia idealnie wpasuje się w konwencje marki. Kolekcja pojawi się w sklepach pod koniec października.

 
Więcej o: