Kolekcja ZARA TRF we współpracy z młodymi artystami z hiszpańskiego Uniwersytetu Mody i Designu ESDEMGA

Do projektu o nazwie VIEW.S hiszpańska sieciówka zaprosiła młodych artystów z jednych z najważniejszych akademii sztuki i designu na świecie, hiszpańskiego Uniwersytetu Mody i Designu ESDEMGA.

Kapsułowa kolekcja  stworzona we współpracy Zara TRFz młodymi talentami z ESDEMGA trafi do sprzedaży 6 czerwca 2019 roku.  ESDEMGA to zlokalizowana w mieście Pontevedra, jedna z wiodących w Hiszpanii instytucji specjalizujących się w nauczaniu projektowania i studiach związanych z modą, podlegająca pod Wydział Sztuk Pięknych Uniwersytetu w Vigo.

Kolekcja VIEW.SKolekcja VIEW.S ZARA

ZARA TRF Kapsułowa kolekcja “NOW BECOMING THEN” 

Specjalna kolekcja zaprojektowana została przez czterech studentów galicyjskiej szkoły. Przedstawia wybór ubrań inspirowanych podrożą kosmiczną wprost do wyjątkowego wszechświata, a dominującym materiałem w kolekcji została lekka organza. Now Becoming Then to minimalistyczne fasony, proste linie oraz graficzne wzory. Paleta barw opiera się przede wszystkim na pastelowych odcieniach jasnego fioletu, przygaszonej żółci oraz srebra. W kapsułowej kolekcji uwagę zwraca metaliczny trencz o mocno technicznej konstrukcji. 

Kapsułowa kolekcja VIEW.SKapsułowa kolekcja VIEW.S ZARA

W poprzednich edycjach projekt VIEW.S powstawał we współpracy z tokijskim uniwersytetem Bunka
Gakuen i z londyńskim uniwersytetem Chelsea College of Arts.

Więcej o: