Stüssy and Levi's - nowa kapsułowa kolekcja na wiosnę 2024

Po dużym sukcesie zeszłorocznych kolekcji, Stüssy i Levi's wracają z jeszcze większym hukiem, prezentując swoją najnowszą kapsułę na wiosnę 2024! Inspirując się rodzinnym stanem Kalifornią, te kultowe marki prezentują nam cztery nowe produkty: kurtkę skórzaną, truckerkę w odcieniu crispy rinse, do tego jeansy w tym samym odcieniu, które idealnie łączą się z górą oraz dwa stylowe skórzane paski.

Marka Stüssy nadal utrzymuje swoją charakterystyczną estetykę, łącząc ją z ponadczasowymi produktami Levi’s®. Każdy element w kolekcji jest dopracowany pod względem indywidualnego stylu, wzornictwa i wykończenia.

Levi's x StüssyLevi's x Stüssy 

Kurtka skórzana została wykonana z białej włoskiej skóry, zachwyca lekko skróconym, boxy krojem. Zdobiona jest haftowanym logo Stüssy z hasłem „Built Tough Worldwide Since 1980", dużymi guzikami z co-brandingiem oraz wyjątkową wszywką z logo Stüssy. Pas skórzany, zainspirowany Zachodem, występuje w odcieniu brązowym, dodając kolekcji wyjątkowego uroku.

Trucker typu Crispy Rinse ma lekko oversizowy krój, wykonany z dwukolorowego brązowo-czarnego denimu z kontrastowymi przeszyciami. Specjalne detale, takie jak haftowane stemple i wspólne naszywki, dodają jej niepowtarzalnego charakteru. Jeansy typu Crispy Rinse dopełniają kolekcję, prezentując się jako 5-kieszeniowe spodnie z haftowanym stemplem na tylnej lewej nogawce, zapięciem na guziki oraz kontrastowymi przeszyciami. Nowa kolekcja od Stüssy i Levi’s® pojawi się już 26 kwietnia 2024, a dostać ją będzie można na stornie levi.com!

Levi's x StüssyLevi's x Stüssy 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.