M.A.C. x Aladyn: kolejna udana współpraca makijażowej marki i Disneya

Już 24 maja do polskich kin trafi romantyczno-przygodowy musical Alladin, na podstawie znanego animowanego filmu Disneya z 1992 roku. Z tej okazji amerykańska korporacja nawiązała współpracę z makijażową marką M.A.C., a efektem wspólnych działań jest niezwykle barwa kolekcja kosmetyków.

Marki kosmetyczne bardzo często współpracują z przemysłem filmowym, nie tylko na planie w czasie produkcji, ale także w ramach promocji tytułu. Ostatnio pisałyśmy o specjalnej kolekcji Urban Decay inspirowanej serialem "Gra o tron", a dziś mamy dla was kolejną ciekawą współpracę. 

Kolekcja M.A.C. x Aladyn 

Filmowa adaptacja animowanej historii Disneya to świetna okazja do wypuszczenia na rynej specjalnej kolekcji do makijażu. Z tego założenia wyszła marka M.A.C. publikując na swoim Instagramie zapowiedź limitowanej linii M.A.C. x Aladyn, która do sprzedaży trafić ma 16 maja.

W kolekcji znalazła się paleta dziewięciu cieni do powiek, cztery pomadki, trzy błyszczyki, rozświetlacz oraz bronzer w kompakcie. Nazwy wszystkich produktów dostępnych w kolekcji nawiązują do wydarzeń, które rozgrywają się w filmie. Miłośniczkom Disneyowskiej bajki na pewno spodobają się piękne, złote opakowania kosmetyków zdobione motywami inspirowanymi filmem.