#womensupportingwomen: wyjątkowa kampania Parfois

8 marca w sklepie online Parfois pojawi się specjalna minikolekcja płóciennych toreb. Data premiery jest nieprzypadkowa - to także początek wyjątkowej kampanii marki #womensupportingwomen.

#womensupportingwomen to specjalna akacja marki Parfois, która ma zachęcić kobiety do udzielania sobie wzajemnego wsparcia. Z tej okazji portugalski brand stworzył minikolekcję, na którą składa się zestaw dwóch toreb z nadrukami - to parafrazy słów słynnej piosenki Cyndii Lauper “Girls just want to have fun”. Parfois zwraca uwagę, że dzisiaj kobiety pragną i mogą zdecydowanie więcej niż “tylko się bawić”. Jednak zmianę świata, powinnyśmy zawsze zaczynać od poprawy naszych relacji z innymi ludźmi. Marka zachęca kobiety, aby dawały sobie wzajemnie więcej wsparcia, solidarności i empatii.

Zestaw toreb ParfoisZestaw toreb Parfois mat. prasowe

W sklepie online Parfois będzie można kupić torby z nadrukami “Girls just want to be heard” oraz “Girls just want less judgement”. Akcja polega na zakupie zestawu, zachowaniu jednej torby dla siebie i podarowaniu drugiej z nich kobiecie, którą chcemy wesprzeć bądź uczcić. 

Więcej o: