Kolekcja Eytys x H&M - szwedzki sklep ogłasza nową współpracę

H&M ogłasza nową współpracę. Tym razem szwedzka sieciówka łączy siły z marką Eytys, znaną z uniseksowego designu, masywnych butów i dobrych ubrań z kategorii "basic". Co znajdzie się w kolekcji Eytys x H&M? Fani stylu lat 80. nie będą zawiedzeni!

Marka Eytys znana jest z uwielbienia dla sportowego stylu lat 80. Lubi też podkreślać wolność od ograniczeń wynikających z płci lub wieku. To dlatego w jej kolekcjach dominują kroje uniseks, a także doskonałe, uniwersalne "basiki" z wyraźną nutą retro. Prawdziwi fani lat 80. cenią ją również za masywne obuwie wzorowane na futurystycznych modelach z tamtej dekady. Oryginalne produkty Eytys to jednak spory wydatek. Za buty trzeba zapłacić ponad 1000 złotych, a za bluzę około 600 złotych. Kolekcja stworzona we współpracy z H&M to dobra okazja do bliższego poznania stylu Eytys w dużo lepszej cenie.

Poprzez tę współpracę chcieliśmy zapoznać klientów H&M z filozofią naszej marki: projektowania mocnych i prostych ubrań, w których funkcjonalność triumfuje nad ozdobami, a styl jest pomostem pomiędzy płciami. W kolekcji chodzi o proporcje - stworzenie wyraźnej sylwetki w stylu unisex, bawiącej się luźnymi krojami i masywnym obuwiem o wyraźnej formie. To koncepcja Eytys dotycząca uniwersalnej sylwetki stawiającej na postawę i pewność siebie

- mówił Max Schiller, dyrektor kreatywny Eytys. Efektem jest kolekcja butów oraz ubrań, które zachowały DNA marki i uniseksowy charakter poszczególnych modeli. W skład linii wchodzą trampki, buty ze skóry, zamszu i bawełnianego płótna, a także kurtki, bluzy, spodnie i dżinsy z materiałów takich jak diagonal, sztuczna lakierowana skóra, nylon i raw denim. Buty mają charakterystyczną, masywną podeszwę Eytys, rozpoznawalną na pierwszy rzut oka. Z kolei w ubraniach postawiono na pudełkowe kroje, które nie uwzględniają różnicy płci.

Kolekcja Eytys x H&MKolekcja Eytys x H&M Mat. prasowe

Wężowe nadruki, lakierowana sztuczna skóra i miękki zamsz mieszają się ze sztywnymi bawełnianymi ubraniami i wyrazistą grafiką. Paleta kolorów również odwołuje się do ulubionych odcieni Eytys. Jest butelkowa zieleń, żółty w odcieniu szkolnego autobusu, beż, indygo, czarny i biały.

Bardzo cenimy unikalny styl marki Eytys. Początkowo zaproponowaliśmy im stworzenie wspólnej kolekcji obuwia. Jednak po wstępnej burzy mózgów zdecydowaliśmy, że pełna kolekcja - buty, ubrania i akcesoria - pozwoli naszym klientom naprawdę doświadczyć estetyki i etosu całej marki. Dzięki tej współpracy chcemy zaoferować naszym klientom total look, który jest oparty na masywnym obuwiu i świadomych proporcjach niezależnych od płci

- mówił Ross Lydon z H&M. Kolekcja będzie dostępna od 24 stycznia 2019 w wybranych sklepach na całym świecie i online.

Kolekcja Eytys x H&MKolekcja Eytys x H&M Mat. prasowe

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jeśli chcesz być na bieżąco informowana o najciekawszych kolekcjach oraz zakupowych okazjach, wypróbuj nasz nowy newsletter! KLIKNIJ, ABY ZAPISAĆ SIĘ DO NOWEGO NEWSLETTERA.

Kolor roku 2019 - Living Coral

Więcej o: